26 лютого 2024, 07:46

Чому в Кремлі "забули" про другу річницю "СВО": в ISW вказали на низку причин

У Кремлі вирішили не коментувати другу річницю вторгнення армії Путіна в Україну.

Чому в Кремлі "забули" про другу річницю "СВО": в ISW вказали на низку причин

У Кремлі вирішили не коментувати другу річницю вторгнення армії Путіна в Україну. Найголовніші причини: за два роки війни Путін не досяг жодної з поставлених цілей "СВО". Крім цього, не вдалося вийти навіть на кордони Донецької та Луганської областей. І при цьому ворог зазнав великих втрат як у живій силі, так і військовій техніці.

Щоб зайвий раз не нервувати своє суспільство, особливо напередодні виборів президента РФ, у Кремлі вирішили відмовчатися. Аналітики з Інституту вивчення війни проаналізували цю ситуацію.

Нещодавні соцопитування у РФ показали, що настрої громадськості щодо війни в Україні не змінилися. Більшість громадян РФ апатичні до цих подій, вони підтримують Путіна, але виступають проти нової хвилі мобілізації.

Кремль також вирішив підіграти громадськості та не став коментувати ситуацію на тлі другої річниці війни проти України.

Путін і сам прекрасно розуміє, що нова хвиля мобілізації буде дуже непопулярним рішенням, проте не факт, що після виборів президента РФ він знову візьметься за реформування ЗС РФ.

Раніше Z-політолог Марков зізнався, що за два роки війни в Україні Кремль не досяг жодної зі своїх цілей, а Україна "продовжує існувати та процвітати".

Нагадаємо, 24 лютого всі пропагандистські телеканали не згадали про другу річницю "СВО".

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини