25 лютого 2024, 11:33

Кремль почув прохання росіян закінчити війну з Україною – ЗМІ

Підконтрольні Кремлю федеральні канали росТБ "забули" про другу річницю вторгнення в Україну, повністю ігноруючи її в ефірах новинних блоків.

Кремль почув прохання росіян закінчити війну з Україною – ЗМІ

Друга річниця вторгнення російської армії в Україну не була темою дня для федеральних телеканалів. Найбільші федеральні канали Кремля начебто забули про події. Про це не згадувалося в анонсах на початку підсумкових випусків на "России 1" і "Первом канале", усередині випусків також не було сюжетів про річницю (на "НТВ" у суботу немає підсумкового випуску новин). Відмова федеральних телеканалів від висвітлення другої річниці війни в Україні може бути реакцією на зміни у громадській думці та зростання кількості прихильників завершення війни.

Про це пише "Агентство".

До підсумкових новинних випусків на "России 1" і "Первом канале" увійшли сюжети про поїздку Шойгу на фронт, де він нагороджував учасників захоплення Авдіївки, нові американські санкції, "Ігри майбутнього" у Казані, смерть голови Верховного суду РФ, сутички фермерів із поліцією на сільгоспвиставці у Парижі.

Єдина згадка про річницю війни з'явилася в авторському коментарі Леонтьєва у рубриці "Однако", який був показаний на 13-й хвилині програми "Время".

На "НТВ" замість вечірнього випуску новин по суботах виходить програма "Центральное телевидение". Однак до денних випусків програми "Сегодня" також не потрапили згадки про річницю початку вторгнення в Україну.

Завершення війни є головним очікуванням росіян від президентських виборів, свідчать дані січневого опитування соціологічної служби Russian Field. 

За даними проекту, першочерговим завданням обраного у березні президента "завершення СВО" назвали 26,4% опитаних росіян. За даними "Левада-Центру", початок мирних переговорів підтримує більше половини росіян.

Раніше Байден у річницю наголосив, що російському диктатору Володимиру Путіну ніколи не вдасться захопити Україну.Автор: Марк Ворошилов

Останні новини