24 лютого 2024, 15:07

Байден у річницю війни послав сигнал Путіну: "Україна ніколи не стане твоєю перемогою"

Президент США Джо Байден пообіцяв диктатору РФ Володимиру Путіну, що отримати Україну йому не вдасться.

Байден у річницю війни послав сигнал Путіну: "Україна ніколи не стане твоєю перемогою"

Лідер Сполучених Штатів Джозеф Байден виступив із заявою з нагоди другої річниці повномасштабного вторгнення РФ в Україну. Він послав досить чіткий сигнал російському диктатору Володимиру Путіну.

Заяву 24 лютого було опубліковано на офіційному каналі Байдена у соцмережі Х.

"Диктатор, який прагне відродити імперію, ніколи не зможе знищити любов народу до свободи. Жорстокість ніколи не розтрощить волю вільних. І Україна ніколи не буде перемогою Росії", - написав Байден.

Зазначимо, що напередодні річниці американський президент анонсував запровадження більш масштабних санкцій проти Росії та компаній у третіх країнах, які допомагають РФ. Було запроваджено більш ніж 500 нових обмежень у відповідь на війну проти України та на вбивство у російській в'язниці опозиціонера Олексія Навального.

Варто зазначити, що до останнього часу США були ключовим військовим союзником України. Однак близько трьох місяців тому ситуація змінилася. Військова допомога була заблокована прихильниками республіканця Дональда Трампа у Конгресі. Це вже позначилося на боєздатності української армії, яка через дефіцит снарядів була змушена залишати Авдіївку.

Також Столтенберг у 2-гу річницю великої війни пообіцяв, що Україна буде у НАТО.

Нагадаємо, Зеленський із Гостомеля звернувся до українців з нагоди другої річниці вторгнення РФ.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини