24 лютого 2024, 13:02

Z-політолог Марков запідозрив, що "СВО" згорнула не туди: "Україна витримала та процвітає"

Кремлівський політолог-ультрапатріот Сергій Марков дійшов висновку, що цілі путінської "СВО" в Україні виконані з точністю до навпаки.

Z-політолог Марков запідозрив, що "СВО" згорнула не туди: "Україна витримала та процвітає"

У лавах російських Z-патріотів через два роки війни почало наступати "прозріння". Один із найактивніших пропагандистів Росії політолог Сергій Марков, підбиваючи підсумки "СВО", дійшов висновку, що вона програна Росією. З відвертою заявою Марков виступив на своєму каналі у Telegram, передає Діалог.UA.

Першим підсумком війни, на думку Маркова, є поява у світі нової однієї з найпотужніших армій - ЗСУ. Крім цього, бійня призвела до масових жертв і знищила в Україні залишки проросійських настроїв. Сьогоднішня Україна монолітна у своїй ненависті до РФ і неприйнятті "русского мира".

"Українська державність витримала удар і процвітає. Проросійські настрої знищені. Населення консолідоване навколо влади. Глава країни Зеленський перетворився на світову політичну зірку першої величини. Країна отримала стільки зброї, скільки не могла собі уявити... Інфраструктура, насамперед енергетика, стабілізовані або мало постраждали", - поскаржився Z-політолог.

Відзначив він також найсильнішу консолідацію Заходу проти Росії.

Марков також сумнівається у тому, що Кремлю вдасться заморозити цю війну.

"Захід... все ще сподівається завдати поразки Росії. І Захід готовий поки що продовжувати конфлікт майже нескінченно", - констатував ультрапатріот РФ.

Раніше Z-політолог Марков звинуватив Кремль у фашизмі. Крім того, Марков визнав помилкою напад на Україну.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини