11 січня 2024, 07:58

Входить до топ-10 підприємств РФ: з'явилися кадри, як у Підмосков'ї горить завод, що працює на оборонпром

У підмосковному Обухові горить завод із виробництва полімерів, власник якого перебуває під санкціями.

Входить до топ-10 підприємств РФ: з'явилися кадри, як у Підмосков'ї горить завод, що працює на оборонпром

У селі Обухові вночі загорілася покрівля заводу з виробництва полімерної продукції "Поліком". На місці НП перебуває 33 одиниці спецтехніки та понад 100 рятувальників.

Сама ж пожежа охопила площу у 8 тисяч м2. Місцеві ЗМІ пишуть, що заводом володіє холдинг Gavary Group, який перебуває під санкціями України, інформує канал "Україна 365".

РосЗМІ пишуть, що персонал встиг самостійно покинути цехи до того, як вогонь охопив велику площу. Постраждалих серед працівників нібито немає. Причина загоряння поки з'ясовується.

Відомо, що "Поліком" входить до топ-10 компаній РФ. Він виробляє матеріали, які застосовуються в оборонній сфері, медицині, харчовій промисловості, взуттєвій і навіть машинобудуванні. В оборонній сфері матеріали з заводу застосовують при створенні бронежилетів, касок і взуття.

Тим часом ненудна ніч була й у Ростовській області. Жителі Каменськ-Шахтинського повідомляють про три "хлопки". Вони були чутні близько 23:30. Місцева влада повідомила про нібито роботу ППО.

8 січня у Свердловській області у Нижньому Тагілі прогримів вибух на залізничних коліях. А вже 9 січня в Орлі нафтобаза була ціллю для безпілотників.

Раніше ми повідомляли, що у Підмосков'ї не тільки проблеми з опаленням, а й зі снігом у квартирах і підтопленими під'їздами.

Нагадаємо, у Мережі з'явилися кадри наслідків підриву залізничного полотна у Нижньому Тагілі.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини