7 грудня 2023, 15:30

Кадиров похвалився відео підрива об'єкта зв'язку у Росії – росЗМІ мовчать

Кадиров похвалився атакою на вишку зв'язку у Бєлгородській області: його підрозділ влаштував вибух на території РФ, проте кремлівські ЗМІ вважали за краще промовчати про це.

Кадиров похвалився відео підрива об'єкта зв'язку у Росії – росЗМІ мовчать

Глава Чечні Рамзан Кадиров заявив, що бійці його батальйону "Ахмат" підірвали вишку зв'язку у Бєлгородській області на території Росії. Про це він написав у своєму Telegram-каналі. Він пояснив атаку "позбавленням зв'язку ЗСУ". Кремлівські ЗМІ та видання за межами Чечні не писали про це.

Таким чином, "кадирівці" перейшли до знищення російської інфраструктури на російській території. До посту глава Чечні доклав відео, на якому видно постріл і вибух на вишці, який за ним послідував. Фрагмент відео публікує Телеграм-канал "Україна 365".

На опублікованих кадрах "кадировець" відкриває вогонь із протитанкового ракетного комплексу, запускаючи ракету по вишці. Після прямого попадання відбувається вибух.

Про удар "кадировців" по інфраструктурному об'єкту у російському регіоні кремлівські агентства "ТАСС" і РІА "Новости" повідомляти не стали. Вони часто пишуть замітки за постами Кадирова, але цього разу проігнорували повідомлення. Цілком ймовірно, російським пропагандистам знищення російської інфраструктури на території РФ могло не сподобатися. Такі новини можуть нагадати росіянам про протистояння Чечні та Росії, які пережили дві війни.

Раніше один із російських військових заявив, що Росія та Чечня рухаються до Третьої чеченської війни.

Нагадаємо, військовий РФ Гузенко погрожував Кремлю заколотом через історію з Кадировим.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини