5 червня 2023, 10:41

Населення "БНР" на боці ЗСУ: під Бєлгородом заарештували 17-річного хлопця, який "коригував вогонь"

Російські пропагандисти пишуть, що підліток, затриманий у Бєлгородській області, нібито координував атаки українських військових.

Населення "БНР" на боці ЗСУ: під Бєлгородом заарештували 17-річного хлопця, який "коригував вогонь"

Російські військові заарештували 17-річного Дмитра С., жителя Бєлгорода, за звинуваченням у коригуванні вогню на користь Збройних сил України. Про це повідомив російський ТГ-канал SHOT, який висвітлює події повністю у дусі прокремлівської пропаганди, передає Діалог.UA.

За даними згаданого російського інтернет-ресурсу, неповнолітнього юнака військові зупинили на КПП "Крутий Лог". Повідомляється, що у нього у телефоні начебто виявили координати та фотографії позицій російських військових і поліцейських.

"Після детального вивчення також знайшлися і чати з кураторами із ЗСУ. Сам підліток із Бєлгорода. Зараз із ним працюють силовики", - стверджують автори цього ТГ-каналу.

Дивлячись на такі новини у виконанні російських медіаресурсів, мимоволі доходиш висновку, що Бєлгородська область справді вже перетворилася на "Бєлгородську народну республіку", яка хоче порвати з путінським режимом і вже коригує вогонь на користь ЗСУ.

У принципі, не виключено, що на Бєлгородчині справді багато людей симпатизують Україні та ненавидять свій правлячий режим.

Однак ми не дуже віримо у те, що коригувальник міг просто так із телефоном, на якому навіть не почистив знімки та листування, прийти на КПП. Також незрозуміло, як силовики "працюють" із неповнолітнім хлопчиком наодинці, хоча згідно із законом його допитувати необхідно у присутності батьків, про яких у "гарячій новині" не сказано жодного слова.

Крім того, офіційно інформацію про цю подію поки що не підтверджували ні правоохоронні органи РФ, ні влада регіону.

З огляду на дивність повідомлення, а також той факт, що інформацію поширює пропагандистський SHOT, можна припустити, що історія ця просто вигадана, або маємо факт політичного переслідування, тобто силовики РФ схопили хлопця з проукраїнськими поглядами та просто "пришили" йому коригування вогню, щоб усе це потягнуло на більш серйозні статті.

У будь-якому разі інформація, поширювана подібними російськими ТГ-каналами, потребує детальної перевірки.

Нагадаємо, під Бєлгородом скинули боєприпас на енергетичний об'єкт - путінський ставленик Гладков написав, що це нібито був "удар безпілотника".

А ватажок ПВК "Вагнер" Пригожин запропонував себе як парламентера з повстанцями, які викликали губернатора Бєлгородської області Гладкова на зустріч.

Своєю чергою, глава Бєлгородської області погодився на переговори, але назвав свої умови й у підсумку взагалі не з'явився на зустріч.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини