30 травня 2023, 12:27

Пригожин після атаки дронів по Москві накинувся на Міноборони Росії: "Тв**і смердючі, ви не зробили нічого!"

Ватажок ПВК "Вагнер" Пригожин після атаки дронів на Москву звинуватив військове керівництво Російської Федерації у бездіяльності та халатності.

Пригожин після атаки дронів по Москві накинувся на Міноборони Росії: "Тв**і смердючі, ви не зробили нічого!"

Одіозного ватажка "вагнерівців" Євгена Пригожина конкретно прорвало після ранкової атаки безпілотних апаратів по російській столиці. Він несамовито накинувся на військове командування країни-агресора, звинувативши верхівку армії у тому, що ті нічого не зробили для захисту цивільних, які живуть у Москві, передає Діалог.UA.

Гнівно звертаючись до Міноборони РФ, Пригожин у виразах не соромився. Він висловив цілу низку нецензурних і невтішних епітетів на адресу російського військового командування, закликавши негайно залишити затишні кабінети та зайнятися реальною роботою з відбиття атак.

"Т*арі смердючі, ви що творите? Ви скоти! Відривайте свої ср*ки з кабінетів, у які вас посадили захищати цю країну. Ви є Міністерством оборони. Ви не зробили нічого, щоб наступати. Навіщо ви допускаєте приліт цих безпілотників у Москву?!" - шаленів Пригожин.

Крім того, ватажок російських найманців звернув увагу, що поки чиновники з оборонного відомства перебувають у безпечних місцях, звичайні жителі Москви охоплені панікою та не розуміють, як убезпечити себе від нових атак.

"Те, що дрони на Рубльовку летять до вас додому, та й фіг із ним! Нехай ваші будинки палахкотять. А що людям звичайним робити?" - поставив риторичне запитання Пригожин.

Нагадаємо, сьогодні вранці Москву атакували безпілотники: російські пабліки виклали кадри одного з місць НП.

Після цього мер Москви Сергій Собянін був змушений визнати сам факт атаки, але поспішив запевнити, що ушкодження, завдані дронами, нібито "незначні".

Крім того, з'явилося відео, як російські вояки намагалася збити "Панциром" дрони, які атакували Москву.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини