29 травня 2023, 10:54

"А далі їхати до Москви", – Жирнов розповів про головний "прорив" "РДК" і Легіону "Свобода Росії"

"Російський добровольчий корпус" і Легіон "Свобода Росії" у Бєлгородській області домоглися двох конкретних результатів, один з яких політичний, а другий – військовий.

"А далі їхати до Москви", – Жирнов розповів про головний "прорив" "РДК" і Легіону "Свобода Росії"

Після гучних подій у Бєлгородській області відповідальність за які взяли на себе "РДК" і Легіон "Свобода Росії", у багатьох виникло запитання: які ж були початкові цілі операції зі "звільнення" російських міст? Цілком вичерпну відповідь дав колишній радянський розвідник Сергій Жирнов в інтерв'ю Юрію Бібіку, який заявив, що від початку конкретної мети не було, проте є два конкретних результати: військовий і політичний.

Військовий результат - це з'ясування, що ФСБ має прикордонну службу, яка не виконує своєї роботи. "Строго кажучи, у Росії немає ніякої прикордонної служби. Вони (росіяни - ред.) з'ясували, що по той бік кордону немає ніяких військ. Взагалі ніяких. Взагалі! Ніякого МВС, ніякої Росгвардії - взагалі нікого", - висловився Жирнов.

За словами аналітика, у Луганській і Донецькій областях українські військові рогом впираються 9 років в одні й ті самі окопи, та ні українці, ні росіяни не можуть просунутися, тому що там перекопані вже три лінії оборони. "Хлопці, так сідайте у танки та їдьте на Бєлгород, а далі на Москву. Уперед. 500 км, і все. Світан каже, що можна прошвирнутися за день. Це він перебільшив, звісно. День туди та день назад", - сказав опозиціонер.

Політичний же результат подій у Бєлгородській області - це встановлення факту, що у РФ немає інституту держави, оскільки головне завдання будь-якої держави - це забезпечення безпеки людей, які живуть на території цієї держави. Але путінська країна це головне завдання не виконує, принаймні у Бєлгородській області, пояснив Жирнов.

Нагадаємо, Сергій Жирнов розкрив грандіозний обман Путіна: "Нічого цього не робилося".

Також Сергій Жирнов розповів про те, який політичний "ляпас" Путін отримав від Зеленського.

Раніше Сергій Жирнов вказав на великий дипломатичний прорив глави РФ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини