30 березня 2023, 12:56

Валерій Соловей розповів, у чому Путін чотири години переконував Сі Цзіньпіна під час зустрічі

Російський опозиціонер Валерій Соловей розповів про невдалу розмову Путіна та Сі Цзіньпіна, вказавши на "серйозний збій" кремлівського диктатора.

Валерій Соловей розповів, у чому Путін чотири години переконував Сі Цзіньпіна під час зустрічі

Можливості для переговорів між РФ і Україною досі не вичерпані, проте вони різко звузилися після невдалої розмови Путіна та Сі Цзіньпіна. Лідер КНР м'яко, непохитно, з китайською переконливістю говорив кремлівському диктатору про те, що йому потрібно піти на поступки, тоді як останній переконував президента Китаю дати йому зброюта допомогти повалити НАТО.

Про це розповів російський політолог, історик і письменник Валерій Соловей в інтерв'ю Дмитру Гордону, яке можна подивитися на YouTube-каналі "В гостях у Гордона".

Як зазначив експерт, у письмовому документі про це не йшлося, але у розмові Сі Цзіньпін підкреслював, що Росії потрібно йти на поступки. "Зі свого боку, Володимир Володимирович протягом чотирьох годин пояснював йому (лідеру Китаю - ред.), що якщо ви, китайські брати, дасте нам зброю, то ми розтрощимо Україну й у такий спосіб повалимо НАТО. Ну ви ж цього хочете? Ви ж боретеся із Заходом? Ви ж комуністи! Кажуть, це була приголомшлива апеляція Путіна до ідеології", - з глузуванням зазначив Соловей, який має власні джерела у Кремлі.

Саме після цієї розмови стало зрозуміло, що Путіну вельми важко знайти спільну мову з будь-ким.

"Ви знаєте, ось Патрушев прекрасно знаходить спільну мову з Салліваном. Усі чутки про те, що вони розмовляють, правдиві. А ось у Путіна дуже серйозний збій. Уже всі відчувають, що у нього ментальна неспроможність. Для росіян це катастрофа, а для України - надія, але якщо тільки його неадекватність не підштовхне до прийняття божевільних рішень", - зазначив політолог.

Нагадаємо, Валерій Соловей назвав 6 пунктів "мирного плану", запропонованого Заходом Путіну: "Двічі він його відкидав".

Також Валерій Соловей заговорив про "недієздатність" Путіна перед візитом до Москви Сі Цзіньпіна: "У нього інтенсивна терапія".

Раніше Валерій Соловей заявив, що Кремль насправді не готується до тривалої війни з Україною: "Нічого подібного навіть близько немає".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини