29 березня 2023, 12:27

Соловйов накинувся з образами на Царьова: скандал в ефірі потрапив на відео

Незважаючи на спроби Царьова стати російським Z-патріотом, його, як і раніше, сприймають як українця, який зрадив свою країну.

Соловйов накинувся з образами на Царьова: скандал в ефірі потрапив на відео

У прямому ефірі російського ток-шоу місцевий пропагандист Володимир Соловйов накинувся з образами на колаборанта, колишнього члена "Партії регіонів" Олега Царьова. Раніше Царьов дозволив собі критику щодо російської влади, за що був миттєво покараний в ефірі російських ЗМІ. Незважаючи на спроби Царьова стати російським Z-патріотом, його, як і раніше, сприймають як українця, який зрадив свою країну. І Соловйов негайно вказав колишньому "регіоналу" на його місце у російській політиці.

"До речі, пану Царьову я б радив не привносити у російську політику ці українські нотки. Не треба через губу хамити. Випив - відійди від комп'ютера", - заявив Соловйов, звертаючись до колаборанта.

На скандальний інцидент звернув увагу український журналіст і блогер Денис Казанський. У своєму Telegram-каналі зазначив, що випадок Царьова є показовим, оскільки навіть українець, який зрадив свою країну, у Росії ніколи не стане своїм.

"Соловйов продовжує принижувати на своїх ефірах Олега Царьова. Це все дуже показові маркери, які доводять, що українець у Росії ніколи не стане своїм, навіть якщо він колаборант і готовий вилизувати черевики своїм кураторам. За кожного випадку, коли такі зрадники посміють сказати щось, що не сподобається росіянам, їм вказуватимуть місце біля параші та нагадуватимуть про неправильне походження", - зазначає Казанський.

Раніше повідомлялося, що Соловйов готується до "українських бомбардувань" у своїй студії у Москві.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!


Автор: Марк Ворошилов

Останні новини