24 березня 2023, 11:36

Доведеться згадати лихі 90-ті: масовий "дембель" колишніх зеків скоро внесе правки у життя росіян

ISW прогнозує, що найближчим часом до Росії почнуть масово повертатися завербовані зеки, які воювали проти України у складі ПВК "Вагнер".

Доведеться згадати лихі 90-ті: масовий "дембель" колишніх зеків скоро внесе правки у життя росіян

Інститут вивчення війни прогнозує, що скоро ПВК "Вагнер" може втратити більшу частину своїх бійців через те, що піврічні контракти ув'язнених спливають, а нових рекрутів у російських колоніях Пригожин уже не набирає. Про це повідомив російський опозиціонер, економічний оглядач і публіцист Максим Блант на YouTube-каналі "Радіо Свобода".

Йдеться про повернення десятків тисяч ув'язнених. За оцінюванням американської розвідки, особиста армія Пригожина налічувала близько 50 тисяч осіб, з яких тільки кожен п'ятий був професійним найманцем. Усі інші - колишні ув'язнені.

Очевидно, що помилувані злочинці, отримавши довгоочікувану свободу, не стануть добропорядними клерками, підкреслив Блант.

Швидше за все, вони спробують підім'яти під себе спочатку тіньовий, а потім і цілком легальний малий і середній бізнес. При цьому браві омонівці з росгвардійцями не зможуть їм протистояти, бо годяться лише на те, щоб розганяти мирні протести.

"Це означає, що російським містам, найімовірніше, доведеться згадати лихі 90-ті зі стрілками, вибухами автомобілів, стріляниною на вулицях і злачними закладами, де відпочиває стомлена від рекету братва, - попередив Максим Блант. - А бізнесменам, якщо вони не хочуть познайомитися з майстрами кувалди та віртуозами паяльника, пора обзаводитися чорною касою для виплати регулярної данини".

Тим часом Євген Пригожин готується до згортання операції ПВК "Вагнер" в Україні та перекидання найманців до Африки.

Нагадаємо, ватажок ПВК "Вагнер" Євген Пригожин звернувся по фінансову підтримку до благодійних організацій.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини