20 березня 2023, 11:19

90% російських еліт впали в депресію: Галлямов назвав причину, посилаючись на джерела з Кремля

Після того як Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт Путіна, російські еліти відчули себе дуже незатишно, зазначив політтехнолог Аббас Галлямов.

90% російських еліт впали в депресію: Галлямов назвав причину, посилаючись на джерела з Кремля

Донедавна російські еліти сподівалися на те, що їх якось пронесе, складна ситуація розсмокчеться сама собою тощо. Однак після видачі ордера на арешт Путіна всі їхні ілюзії розсипалися у прах. Кремлівській еліті було надіслано чіткий сигнал: "Ви не зможете говорити, що нічого не знали. Путіна підозрюють у скоєнні кримінального злочину. І якщо ви берете участь у його діяльності, то ви подільники. Усе, як то кажуть, руки вгору". У зв'язку з цим переважна більшість російських еліт впала у депресію.

Про це розповів російський опозиціонер, політтехнолог Аббас Галлямов, посилаючись на джерела з Кремля.

"Вони розуміють, що потрібно відповзати, щоб не потрапити під роздачу разом із Путіним. Але як відповзати? Страшно, адже Путін вважатиме це зрадою, значить відповзати не можна. Що залишається? Вчинити переворот? Але вони не знають, як це зробити. Внутрішньої мужності у них немає. Вони все життя вислужувалися, догоджали та при цьому трохи щурятничали. У них немає навичок ведення власної політичної гри. Вони все життя прислужували, а з рабів погані революціонери", - пояснив експерт.

Потім Галлямов додав: російські еліти вже не зможуть вдавати, нібито все нормально, адже вже цілком очевидно, що течія несе їх у бік Гааги.

Також політтехнолог вказав на те, що решта 10% еліт - це постійні прихильники ескалації, вірні соратники Путіна на кшталт Патрушева-старшого. Вони не впали у депресію, а, навпаки, побачили в ордері на арешт Путіна хороший привід для наступного витка ескалації.

Раніше Аббас Галлямов розповів про стрімке падіння електорального рейтингу Путіна.

Також Аббас Галлямов пояснив, чому Путін, з високою часткою ймовірності, може передати владу наступнику та "піти на пенсію".

Ще трохи раніше Аббас Галлямов відповів на запитання, чи зможе Путін затягнути війну з Україною на довгі роки.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини