24 лютого 2023, 14:37

"Житель планети рожевих поні", – Стрєлков посміявся над Медведєвим, який мріє про перемогу "СВО"

Диверсант Ігор Стрєлков не вірить у перемогу РФ у війні, розв'язаній проти України, та з сарказмом відреагував на новий перл Дмитра Медведєва з цього приводу.

"Житель планети рожевих поні", – Стрєлков посміявся над Медведєвим, який мріє про перемогу "СВО"

Військовий злочинець Ігор Гіркін (Стрєков) різко відреагував на новий перл одіозного заступника голови Радбезу РФ Дмитра Медведєва з приводу війни з Україною. Він не вірить у те, що Росії вдасться здобути перемогу ув цій так званій "СВО".

З коментарем Стрєлков виступив на своєму каналі у Telegram, передає Діалог.UA.

Кремлівський "яструб" Медведєв з нагоди річниці агресії дав зрозуміти, що війна найближчим часом не закінчиться. При цьому він висловив упевненість, що РФ вийде з цієї авантюри переможцем, захопивши території сусідньої країни.

Стрєлков засумнівався, що ця заява може втілиться у реальність.

"Той випадок, коли краще б цю новину взагалі не читав, оскільки те, у чому запевняє Лунтик, зазвичай виходить строго навпаки", - написав військовий злочинець.

Водночас, зазначив він, Медведєв став єдиним високопоставленим чиновником Росії, який узагалі згадав про річницю. Диктатор РФ Володимир Путін не має наміру виступати із заявою з цього приводу, що вже підтвердив його прес-секретар Дмитро Пєсков.

"Тільки він (Медведєв - ред.) із жителів Планети Рожевих Поні наважився нагадати населенню Російської Федерації, що сьогодні виповнився рівно рік нашої дивовижно здійснюваної СВО", - написав Стрєлков.


Тим часом Медведєв неабияк повеселив публіку, зібравшись "дійти до Польщі".

Раніше Стрєлков запідозрив, що Путін уже недієздатний.

Ми також писали, що Стрєлков очікує початку десятків громадянських воєн на території РФ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини