7 лютого 2023, 10:26

"Турбопатріоти сильно критикують Путіна", – Яковенко розповів про серйозну проблему, що назріває у РФ

Ігор Яковенко заявив, що російські турбопатріоти дедалі більше критикують військово-політичне керівництво країни, а це у підсумку призведе до громадянської війни.

"Турбопатріоти сильно критикують Путіна", – Яковенко розповів про серйозну проблему, що назріває у РФ

Російський опозиціонер, журналіст, ексдепутат Держдуми РФ Ігор Яковенко вказав на те, що інтереси представників "Єдиної Росії" та російських турбопатріотів різко розходяться. Останні закликають бомбити Вашингтон, Лондон, Париж, а перші зовсім не хочуть світової війни, адже у багатьох за кордоном живуть діти та є нерухомість. Але такі ультрафашисти, як Соловйов, щодня закликають бомбити західні країни та критикують військово-політичне керівництво країни. Усе це після поразки Путіна у війні з Україною неминуче призведе до мафіозної війни, яка розгориться всередині Росії.

Про це експерт розповів в інтерв'ю Інге Мезере, яке можна подивитися на YouTube-каналі Inga Mezerya.

"Соловйову "добре": він втратив нерухомість в Італії, тому тепер усе хоче розбомбити. Він уже просто з'їдає себе від ненависті. А цим (депутатам "Единой России" - ред.) є що втрачати, та вони абсолютно не хочуть світової війни, тому вони турбуються", - зазначив Яковенко.

Також експерт зауважив, що пропагандисти поки що не критикують Путіна відкрито, але скоро почнуть це робити, адже той самий Соловйов постійно обурюється: чому досі не розстріляли тих, хто здав Херсон? Природно, це докір на адресу Путіна.

"Тому ось цей шалений напад з боку більш людожерського фашизму на Путіна вже зараз відбувається. Поразка, безумовно, призведе до ще більшої жорстокості, та буде до цього докладено і людське паливо в особі людей, які хлинуть із фронту. Хто очолить цю заваруху, важко сказати. Але, скоріше, якраз ці турбопатріоти", - спрогнозував Яковенко.

Потім політик заявив, що, коли це станеться, імперіалістична війна РФ проти України перетвориться на мафіозну війну всередині Росії, до якої сьогодні вже все підготовлено.

Раніше Ігор Яковенко оцінив імовірність економічних бунтів у Росії: "На жаль, репресії ефективні".

Також Ігор Яковенко назвав ознаки, що вказують на підготовку до "мафіозної війни" у РФ.

Ще трохи раніше Ігор Яковенко пояснив, до чого насправді призведе безумство Путіна: "Проєкт закрито".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини