30 січня 2023, 09:44

Невзоров їдко описав білборд на Рубльовці з "натяком" на допити й обшуки: "Думали, з ними грають в іграшки"

У столиці Росії просто під носом у московських мільйонерів з'явилася дуже цікава реклама "психологічної підготовки".

Невзоров їдко описав білборд на Рубльовці з "натяком" на допити й обшуки: "Думали, з ними грають в іграшки"

У Москві на Рубльовці з'явилися білборди з рекламою "психологічної підготовки до допитів і обшуків". Замовником виступив якийсь "правозахисник" Олександр Хамінський, передає Діалог.UA з посиланням на ТГ-канал "Невзоров".

До речі, Рубльовка - назва неофіційна, але при цьому вживається досить широко. Цим словом називають місце "компактного проживання" великих підприємців на території на захід від Москви вздовж Рубльово-Успенського, Подушкінського, а також 1-го та 2-го Успенських шосе.

Цікаво, що слідом за появою вельми примітного рекламного щита у російських ЗМІ з'явилося й інтерв'ю з його замовником Олександром Хамінським, який позиціонує себе як "фахівець з екстремальної психології", керівник Центру правопорядку у Москві та Московській області та, найцікавіше, засновник Науково-діагностичного центру клінічної психіатрії.

Хамінський пояснив кореспондентам, чому його реклама з'явилася саме зараз і саме на Рубльовці.

Цей "правозахисник", абсолютно не критикуючи владу та її дії, простими словами говорить про те, що незабаром "буде посилено контроль над бізнесом", і пропонує свої послуги потенційним "клієнтам".

Появу білбордів на Рубльовці прокоментував відомий журналіст і публіцист Олександр Невзоров, який після вторгнення військових РФ в Україну перебуває у вимушеній еміграції.

"Такі білборди прикрасили узбіччя Рубльовки. Саме це і є сьогодні реальним хітом. Але інтелігенти пурхають, скиглять і думають, що з ними грають в іграшки", - написав експерт у своєму телеграм-каналі

Нагадаємо, в одному з ресторанів Краснодара РФ сімейна пара у розмові між собою висловлювалася проти війни, проте хтось підслухав, "настукав" у поліцію, і людей забрали у відділення.

Також ми писали, що у Росії щодо відомого футболіста та блогера Савіна порушили справу за антивоєнні виступи, незабаром з'явилася його реакція на переслідування з боку влади.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини