7 січня 2023, 08:52

"Стандартний кінець усіх диктаторів", – на кадри святкування Путіним Різдва Мережа відповіла сарказмом

Російський диктатор Володимир Путін максимально самоізолювався, святкуючи Різдво у храмі московського Кремля.

"Стандартний кінець усіх диктаторів", – на кадри святкування Путіним Різдва Мережа відповіла сарказмом

Різдво російський диктатор Володимир Путін відсвяткував на повній самоті. Не допустили до тіла навіть найближче оточення.

У Мережі активно обговорюють нові кадри з російським диктатором, передає Діалог.UA.

Чутки про те, що Путін на Різдво може відвідати окупований Донецьк, не підтвердилися. Лідер РФ навіть не знайшов сміливості покинути межі Кремля. Православне свято він відзначав на самоті у Благовіщенському храмі московського Кремля. Судячи з опублікованих кадрів, поруч із ним на Різдвяному богослужінні були присутні тільки священнослужителі РПЦ.

Настрій у диктатора, судячи з виразу обличчя, був далеко не святковим.

"Самотність - сволота... Стандартний кінець усіх диктаторів. Коли ні ти нікому, ні тобі ніхто не потрібен, і всі чекають тільки однієї звістки", - прокоментував кадри російський блогер Анатолій Несміян (Ель Мюрід).

"До чого ж йому страшно жити. Навіть із Кремля не вийшов. А раптом чогось прилетить? Або вірус якийсь?" - зазначив російсько-ізраїльський підприємець Леонід Невзлін.

Загалом коментарі росіян у соцмережах з приводу самотнього Путіна у храмі Кремля були доволі жорсткими. Багато хто був обурений тим, що його у святому місці не вразила блискавка. Бажають люди Путіну, щоб це було його останнім Різдвом.

"Стоїть на самоті на різдвяній службі: ні друзів, ні сім'ї навколо - яке ж жалюгідне видовище. Навіть попа відсунув на 20 метрів.

Один, як одна Росія. Відстала країна одна-єдина, яка святкує Різдво за застарілим, давно забутим відсталим календарем. Один Путін, одна Росія, один кінець.

З кожним роком людей навколо нього дедалі менше, а бронік дедалі товстіший", - пишуть у Мережі.

Раніше Невзлін запідозрив Путіна у планах підривати будинки у Москві.

Ми також писали, що Невзоров висловився про вчинок Путіна: "Навіть Гітлер до такого не опускався".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини