7 жовтня 2022, 10:33

"Шакали відчули запах крові", – прихильник Кадирова привітав Путіна з ювілеєм, давши йому зухвалу пораду

Літній "кадировець" записав оригінальне привітання Путіна з 70-річчям, запропонувавши йому дати дорогу молодим вовкам, а ще краще – зрілому леву, тобто Кадирову.

"Шакали відчули запах крові", – прихильник Кадирова привітав Путіна з ювілеєм, давши йому зухвалу пораду

Прихильник Кадирова зухвало привітав Путіна з ювілеєм, досхочу розкритикувавши кремлівського диктатора та давши йому кілька дружніх і слушних порад.

"Володимире Володимировичу, 20 років тому Ви були крутою та дуже поважною людиною. Але людину судять за справами, які вона робить сьогодні, а не за тими, які робив учора", – почав своє привітання "кадировець", сидячи на фоні радянського килима.

Потім він впевнено, без тіні страху продовжив: "Володимире Володимировичу, Вам вже 70! І Ви вже відстали. Ви вже не розумієте, що Ви робите, а робите Ви великі помилки. Ви потягли всіх чоловіків на війну без зброї, без досвідчених генералів, дітей кидаєте у бійню, а це недобре. Володимире Володимировичу, якщо Ви почуваєтеся чоловіком, підіть на спокій по-чоловічому. Збережіть повагу (до себе – ред.). Вовк і на старості повинен залишатися вовком, а не линяти у шакала. Дайте дорогу молодим вовкам, а ще краще зрілому леву".

Відеопривітання "кадировця" опублікував Телеграм-канал Pravda Gerashchenko.

Автор вищевказаного ресурсу Антон Геращенко прокоментував оригінальне звернення до Путіна вельми влучними словами: "Прихильники Кадирова вітають кривавого диктатора з ювілеєм і, вже не соромлячись, закликають його звільнити місце для "молодого лева" дир-дира. Акела промахнувся, і шакали вже відчули запах крові".

Нагадаємо, Олексій Резніков "привітав" Путіна з ювілеєм: "Наш президент - зі своєю армією. А де ваш?"

Також ми повідомляли, що мертві диктатори XX століття "передали привіт" Путіну у день його ювілею.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини