7 жовтня 2022, 09:44

"Наш президент – зі своєю армією. А де ваш?" – Резніков "привітав" Путіна та звернувся до ЗС РФ

Глава Міноборони України Олексій Резніков звернувся до російських солдатів із проханням не виконувати злочинні накази російського диктатора.

"Наш президент – зі своєю армією. А де ваш?" – Резніков "привітав" Путіна та звернувся до ЗС РФ

Сьогодні, 7 жовтня, російський диктатор Путін святкує 70 років. Цього дня Олексій Резніков вирішив по-своєму "привітати" главу Кремля, опублікувавши відеозвернення російською мовою до російської армії, яка воює в Україні.

Майже 8-хвилинний ролик з'явився на каналі "Військового телебачення України".

Глава Міноборони України вкотре наголосив, що поки Путін є президентом РФ, з ним ніхто мирних переговорів не вестиме.

За його словами, президент РФ хоче зробити винними у цій війні простий російський народ і свою армію. Дуже дивно, що Путін відправив свою армію "на праву" справу в Україну, але при цьому сам вирішив сховатися якнайглибше у своєму бункері.

Резніков заявив, що зараз Путін боїться лише одного: російський солдат прозріє, а народ у країні почне гніватися.

Згадав військовий міністр і президента України, який постійно відвідує як звільнені, так і міста, що у облоз, включаючи Ізюм, Лисичанськ й інші. А у цей час Путін вирішив відсидітися подалі від війни, яку він і затіяв.

Резніков заявив, що дійсно НАТО постачає Києву зброю, проте б'ють по окупантах саме бійці ЗСУ. Найцікавіше те, що ті російські чиновники, які посилають своїх солдатів гинути в Україні, мають майно у тих же країнах, які є членами НАТО.

Діти багатьох російських політиків живуть у Лондоні, Вашингтоні, та вони навіть ніколи не чули про такі українські міста, як Лиман чи Попасна.

Зрештою Резніков закликає російських солдатів врятувати свою країну від ганьби.


Раніше у Мережі з'явилося жартівливе відео, на якому диктатори ХХ століття, що померли, вітають Путіна з ювілеєм і заявляють, що чекають його до них у гості.

Нагадаємо, Данилов дав відповідь Матвієнко, яка закликала парламентарів Києва та Москви сісти за стіл переговорів.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини