7 жовтня 2022, 07:49

"Забудьте про Україну та думайте про Гааґу", – Данилов відповів Матвієнко щодо переговорів

Данилов закликав Матвієнко та компанію думати не про майбутні переговори, а про лінію захисту у Гаазі.

"Забудьте про Україну та думайте про Гааґу", – Данилов відповів Матвієнко щодо переговорів

Учора, 6 жовтня, голова Радфеду РФ Валентина Матвієнко запропонувала парламентаріям України та Росії зустрітися на саміті G20 й обговорити "внутрішній конфлікт" в Україні.

Учора секретар РНБО Олексій Данилов на своїй сторінці у Facebook вирішив дати відповідь голові Радфеда.

Він закликав Матвієнка і всю російську делегацію думати не про мирні переговори, а про покаяння перед зрадженою Росією, про вбитих українців і про лінію захисту під час суду у Гаазі.

Данилов заявив, що російські політики голосують руками, які по лікті в українській крові. Він закликав Матвієнко більше не відволікатися на речі, які її не стосуються.

При цьому секретар РНБО зізнався, що переговори будуть, але з новою російською владою.

Ще 6 жовтня російська делегація на чолі з Матвієнко запропонувала у рамках саміту G20 глав парламентів, що відбудеться в Індонезії, провести переговори між Україною та РФ. За її словами, Москва нібито завжди пропонувала Києву переговори та навіть у Стамбулі вдалося досягти деяких зрушень. Однак після того, як заявила Матвієнко, у справу втрутився Захід і переговорний процес було зупинено.

При цьому глава Радфеду РФ забуває, що Київ неодноразово просив РФ сідати за стіл переговорів, не висуваючи Україні ультиматумів, а на рівних умовах.

Нагадаємо, ще на початку липня 2022 року Матвієнко заявила, що Радфед РФ готовий розглянути запит "ЛДНР" про "приєднання" до Росії.

А 6 жовтня під час зустрічі парламентаріїв на саміті G20 глава Радфеду РФ благала Київ сісти за стіл переговорів.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!


Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини