3 жовтня 2022, 10:52

"Куди поділася армія?" – у російських пабликах задаються питаннями щодо Лимана та Херсона

ЗСУ ведуть вдалі контрнаступи на Харківському та Південнобузькому напрямках, а в російському суспільстві з'являється все більше питань щодо "спецоперації".

"Куди поділася армія?" – у російських пабликах задаються питаннями щодо Лимана та Херсона

У російських пабликах почали запитувати: "А куди поділася російська армія?" Ще у березні 2022 року вона змогла майже дійти до Києва та захопити більшу частину Харківщини, а сьогодні відступають на північному сході України та скаржаться на проблеми на Херсонщині.

Журналісти Telegram-каналу "ДвіЩ" знайшли листування російських користувачів Мережі, де вони ставлять стандартне питання, мовляв, куди поділася вся та армія, що 24 лютого вторглася в Україну.

Росіяни пишуть, що 24 лютого в Україну вторглося близько 200 тисяч військовослужбовців ЗС РФ. Однак після успішного контрнаступу ЗСУ на Харківщині фронт скоротився вдвічі. Навіть при втратах у 50 тисяч осіб і перевазі окупантів в артилерії сил, що залишилися, мало вистачити на оборонні бої.

Проте, судячи з останніх новин, у Лимані тримали оборону виключно мобілізовані до "ЛНР" і добровольці з РФ. При цьому зараз на Херсонському напрямку окупанти не думають йти вперед, у них також великі проблеми в обороні, тому російські пропагандисти й запитали: "Куди поділася армія?"

Тому Путін і вирішив провести "часткову" мобілізацію, оскільки професійної російської армії практично не лишилося. Станом на 3 жовтня 2022 року в українській землі назавжди залишилися 60430 окупантів. Лише минулої доби було ліквідовано 320 осіб.

Раніше британська розвідка озвучили головні тези щодо великих проблем у РФ після оголошення Путіним указу про "часткову" мобілізацію.

Нагадаємо, 30 вересня із Дробишево до Щастя прибули "мобики" з "ЛНР". Вони сплять на теплотрасі, а російське командування звинувачує їх у боягузтві та втечі з поля бою.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини