25 вересня 2022, 23:37

У Дагестані палять портрети Путіна та поставили Кремлю ультиматум

Протестувальники у Дагестані пообіцяли "підпалити всі федеральні траси", якщо влада не відпустить затриманих під час мітингів проти мобілізації.

У Дагестані палять портрети Путіна та поставили Кремлю ультиматум

Дагестан - перший російський регіон, який масово повстав проти оголошеної у РФ мобілізації. У неділю у республіці пройшли численні мітинги, учасники яких активно висловлювали своє невдоволення відправкою чоловіків на війну в Україну, а також почали висувати політичні вимоги Кремля.

Так, ті, хто зібрався на акцію у Махачкалі, відкрито заявили, що Росія веде загарбницьку війну в Україні, а у Мережі з'явилися відео, як протестувальники спалюють портрет президента РФ Володимира Путіна.

Крім того, опозиційні Telegram-канали Дагестану поширили ближче до ночі звернення противників мобілізації, які обіцяють "підпалити всі федеральні траси", якщо влада не відпустить усіх затриманих під час мітингів.

"У вас рівно година, щоб нам почали писати та відправляти відео, що їх (затриманих - ред.) відпускають, а інакше через годину всі траси запалають. Час пішов", - сказано ув зверненні.

Telegram-канали також повідомляють, що сьогодні один із ключових керівників силових структур Дагестану пригрозив відправити на фронт весь офіцерський склад поліції Махачкали, якщо ті не впораються з розгоном протестувальників.

Раніше протестувальники у Дагестані пообіцяли влаштувати "майдан" і заявили, що протест продовжуватиметься доти, доки Путін особисто не оголосить про відміну мобілізації. Учасники акції збираються встановити намети на майданах і зібрати на мітинг усю республіку.

Нагадаємо, у соцмережах з'явилося відео, як перелякані силовики тікають від протестувальників на мітингу у Махачкалі.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини