23 вересня 2022, 14:07

Натовпи мобілізованих росіян стануть легкою мішенню для ЗСУ – одкровення колаборанта

Навіть зрадники України визнають, що мобілізація у РФ принесе різке збільшення кількості ліквідованих.

Натовпи мобілізованих росіян стануть легкою мішенню для ЗСУ – одкровення колаборанта

Колишній депутат міськради Одеси колаборант Ігор Димитрієв у соцмережах висловився, що маси мобілізованих росіян тепер будуть легкою мішенню для високоточних американських HIMARS.

Країна-агресор буквально жене на забій своїх чоловіків. Мобілізовані встигають "остограмитися" та побитися ще на шляху до військових баз. У них геть-чисто відсутній бойовий дух і підготовка. Як визнають навіть затяті прихильники "руського світу", перспективи у "призовників" найбезрадісніші.

Димитрієв зазначає, що місцевому населенню на окупованих територіях буде легше помічати скупчення росіян і воно активніше зливатиме ЗСУ розташування ворога. Мобілізовані пачками повертатимуться на батьківщину у чорних мішках.

Повідомлялося, що нових мобілізованих кинуть у бій в Україні за два тижні, вважає військовий експерт Олександр Коваленко.

Раніше Зеленський підкреслив, що йому не хотілося б, щоб війна в Україні закінчилася тільки тоді, коли у РФ закінчаться мобілізовані.

Нагадаємо, колаборант Димитрієв визнав, що Росією правлять старі с*вки, які деградували, а Україна прогресує. Однак, незважаючи на це, зрадник продовжує підтримувати кремлівський режим.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини