19 вересня 2022, 12:19

"Росія готова завдати ядерного удару, але не по Україні", – у Держдумі РФ виступили із заявою

Депутат Держдуми РФ Гурульов пропонує завдати ядерного удару по Німеччині та Великій Британії.

"Росія готова завдати ядерного удару, але не по Україні", – у Держдумі РФ виступили із заявою

Напередодні у прямому ефірі на одному з пропагандистських телеканалів член комітету Держдуми РФ з оборони Гурульов запропонував завдати ядерного удару не по Україні, а по "центру прийняття рішень" – Німеччині та Британії.

Свою заяву він зробив у прямому ефірі у програмі пропагандиста Соловйова.

На запитання Соловйова член Держдуми РФ заявив, що Росія "обов'язково переможе". При цьому інші варіанти у Кремлі й не розглядають. Гурульов навіть підкреслив, що РФ готова досягти перемоги "будь-яким шляхом і чого б їй цього не коштувало".

За його словами, на Харківському напрямку більше 50% бійців – це "найманці", а отже у Києва нібито просто немає людського ресурсу, щоб святкувати перемогу.

Згадав він і слова Байдена про те, що США дадуть відповідь, якщо РФ застосує проти України ядерну зброю. Проте Кремль, за словами Гурульова, якщо й застосовуватиме ядрену зброю, то лише проти Німеччини. Він заявив, що саме у Берліні сьогодні знаходиться "центр ухвалення всіх рішень" щодо подій в Україні. Тоді державі настане кінець.

Після цього депутат переключився на Британію, пообіцявши протягом трьох хвилин зробити з Королівства "марсіанську пустелю".

При цьому ув Держдумі визнали, що потенціал у НАТО втричі більший, ніж у Росії. На сьогоднішній день російська армія у війні проти НАТО може лише оборонятися. Але якщо в Альянсі ухвалять рішення вступити у війну, то необхідно завдати ядерного удару.

Андрій Гурульов народився у Москві у 1967 році. Екскомандувач 58-ї загальновійськової армії, замкомандира ПВО, генерал-лейтенант запасу. З 2021 року - депутат Держдуми РФ від "Єдиної Росії".

Раніше Джо Байден пригрозив РФ втрутитися у війну в Україні, якщо Кремль ухвалить рішення завдати ядерного удару по країні.

Нагадаємо, журналісти The Guardian повідомили про те, що Україна готова лобіювати в ООН ухвалення резолюції про арешт активів РФ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини