17 вересня 2022, 13:28

Кульгаючого Путіна вів під руку Ердоган: кадри з ослаблим диктатором на саміті ШОС

Президент Туреччини Ердоган фактично допомагав пересуватися голові Кремля Путіну, який тягнув ногу.

Кульгаючого Путіна вів під руку Ердоган: кадри з ослаблим диктатором на саміті ШОС

Турецький лідер Реджеп Тайіп Ердоган під руку підтримував кульгавого президента РФ Володимира Путіна. Кадри із саміту ШОС — ілюстрація нинішніх відносин Росії та Туреччини.

У приціли камер журналістів потрапило невпевнене пересування президента РФ у рамках візиту до Узбекистану. Коли лідери-учасники саміту ШОС йшли на спільну вечерю, диктатор не встигав за всіма та кульгавою ходою помітно виділявся на тлі решти. Він пересувався не самостійно: під руку його вів Ердоган.

Путін ослаб, сильно залежить від Туреччини. Крім того, глава Кремля вже не може виконувати союзні зобов'язання, західні експерти наголошують на небажанні Путіна допомагати Вірменії у рамках конфлікту з Азербайджаном у так званому "Нагірному Карабаху".

Науковий співробітник Фонду Карнегі "За міжнародний мир" Пол Стронскі зазначає: на тлі невдач Кремля в Україні перед вірменами постало питання: чи Москва є їх союзником, і чи залишилися в неї здатності їх захищати, як вона це робила з початку XX століття. Промовистою відповіддю є відмова ОДКБ на запит Єревана відправити на допомогу військових.

Раніше наляканий Путін на саміті ШОС переплутав посаду Ердогана, забувши, що той є президентом Туреччини.

Нагадаємо, Путін дуже жалюгідно виглядав на саміті ШОС, за створенням якого свого часу стояв. Його надії зазнали краху.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини