15 вересня 2022, 10:35

"Це зіграло злий жарт", – Фейгін розповів, що саме тестує Кремль на звичайних росіянах

Марк Фейгін зазначив, що після провалу на Харківщині адміністрація президента РФ, схоже, тестує ставлення росіян до загальної мобілізації.

"Це зіграло злий жарт", – Фейгін розповів, що саме тестує Кремль на звичайних росіянах

Російський опозиціонер, правознавець і журналіст Марк Фейгін переконаний, що найближчим часом кремлівська влада не ризикне оголосити загальну мобілізацію, проте вона почала робити натяки у цьому напрямку, тестуючи реакцію росіян. Про це він заявив в ефірі YouTube-каналу "Популярна політика".

Наприклад, Дмитро Пєсков повідомив, що мобілізації не буде, але при цьому вжив слово "поки", а головний комуніст РФ Геннадій Зюганов відкрито закликав до відправлення всіх чоловіків на війну в Україні, після чого росіяни почали активно обурюватись у соцмережі.

"Насамперед мобілізувати депутатів і всіх їхніх родичів.

Усіх чиновників на фронт, якщо їм така потрібна "могилізація".

Пішов на х*р, старий му***а".

"Я думаю, що адміністрація президента тестує ставлення росіян до загальної мобілізації. Мені здається, воно не змінилося, а це ставлення негативне. Росіяни готові грати у війну чужими життями, і навіть прихильники так званої "спецоперації" не готові особисто стати гноєм на полях цієї війни. Мені здається, влада дуже чуйно до цього ставиться, і вона не хоче переступити ту межу, за яку назад уже не відіграєш", – висловив свою думку Марк Фейгін.

Потім він додав, що у разі оголошення загальної мобілізації наслідки будуть мати незворотний характер, оскільки потрібно буде насильно збирати людей на війну не за гроші, не за зарплату у 200 000 рублів, а просто так, відправляючи їх помирати.

"Зараз її (мобілізації – ред.) точно не буде. Як реакція на розгром під Харковом вона не відбудеться, тому що вища влада не готова звернутися до цього останнього засобу, – зазначив опозиціонер. – За негативного сценарію (дезертири, візьмуть зброю до рук) влада не зможе сказати: "Ми передумали, давайте мобілізацію скасовувати". Російська історія рідко коли давала хороші результати, пов'язані з мобілізацією".

Після цього Марк Фейгін згадав цікавий історичний факт: "Навіть на початку Першої світової війни це зіграло дуже злий жарт із двором, і, до речі, відомо, до чого призвело у лютому 1917-го, тому, я думаю, влада побоюється тільки цього, більше нічого".

Нагадаємо, Марк Фейгін прокоментував стрімке визволення Харківщини: "Ніяк не відіграєш".

Раніше Марк Фейгін пояснив, чому Ердоган раптом різко розкритикував Захід: "Ця заява призначається для..."

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини