3 вересня 2022, 17:18

Кадиров натякнув про втечу з "тонучого корабля": "Час прийшов..."

Рамзан Кадиров, який уже 15 років є головою Чеченської Республіки, заявив про намір залишити свою посаду.

Кадиров натякнув про втечу з "тонучого корабля": "Час прийшов..."

Любитель TikTok і вірний "піхотинець Путіна" Рамзан Кадиров розмістив на своїй сторінці нове відео, в якому нарікає на те, що за роки своєї роботи дуже втомився та планує піти у відпустку. Як довго голова Чечні планує відновлювати сили та чи має бажання повернутися до роботи, поки невідомо.

Переглянути відео з Рамзаном Кадировим, де він озвучив своє бажання залишити посаду, можна на ТГ-каналі "Україна 365".

Невесело посміхаючись на відео, Рамзан Кадиров сказав: "Ось я зараз дізнався, що я найбільший довгожитель серед усіх глав суб'єктів. На першому місці. Вже 15 років як я керую республікою. У нас, у чеченців, є прислів'я "Яким би не був гість шановним, якщо він вчасно їде, то це ще приємніше", тому, я думаю, що мій час настав, поки мене не вигнали".

Короткий смішок, а далі з вуст голови Чечні звучить: "Ось такі справи. Мені здається, я вже старий. Колись був молодим і недосвідченим і зараз залишився недосвідченим, але молодість пройшла. Ось такі справи. Ми про це думали і постараємося, щоб вчасно піти".

На цьому відео закінчується, залишаючи багато запитань без відповідей. Важко стверджувати, що задумав Рамзан Кадиров, із чим пов'язане його рішення піти на заслужений відпочинок. Не варто скидати з рахунків і той факт, що подібне відео може бути частиною хитрого плану Кремля чи глави Чечні.

Раніше Кадиров публічно звинуватив Путіна у поразці в Україні, розпочалася "гризня".

Також Шейтельман розповів, куди зник Кадиров.

Нагадаємо, Кадиров і Симоньян у смутку через війну США і Китаю, що не почалася.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ! Автор: Алина Романенко

Останні новини