31 серпня 2022, 10:05

"Зникли літери Z", – Шейтельман розповів, що відбувається у Росії

Михайло Шейтельман зазначив, що атмосфера у Росії дуже змінилася порівняно з першим місяцем війни.

"Зникли літери Z", – Шейтельман розповів, що відбувається у Росії

Російсько-ізраїльський політтехнолог, маркетолог і письменник Михайло Шейтельман в інтерв'ю для YouTube-каналу Politeka Online розповів про настрої у РФ на цей час. За його словами, він спеціально зателефонував цього тижня різним непублічним людям, які залишилися жити у Росії та спостерігають ситуацію зсередини.

"Атмосфера змінилася дуже сильно у порівнянні з першим місяцем війни. Весь ура-патріотизм зник. Він був. Більшість населення навіть у великих містах підтримувала війну. Але у великому місті, куди я дзвонив, зникли букви Z. Спочатку вони були на різних державних об'єктах (тролейбусах, будинках і т. д.). Але вони зникли", – зазначив експерт.

Як каже Шейтельман, російський народ, який на початку війни відчував ентузіазм, зараз зіткнувся з реальністю. А реальність для них – це не те, що хтось гине на фронті, а підвищення цін у магазинах. "Я навіть намагався залізти на російські продовольчі сайти, супермаркети онлайн і побачив, що ціни там приблизно втричі дорожчі, ніж в Україні, уявляєте?" – сказав експерт.

Також Шейтельман нагадав, що на момент початку війни середня зарплата у РФ дорівнювала середній зарплаті в Україні, а потім додав: "Їм (росіянам – ред.) стало жити важко, і вони засумували, все затяглося. Це ми можемо терпіти, бо у нас іншого виходу немає, а вони терпіти не хочуть".

Однак, на думку політтехнолога, це ніяк не позначиться на фронті, тому що у Росії воювати йдуть зовсім не ті люди, які здатні замислитися та знають, скільки коштує все у супермаркеті. Туди йдуть представники низів, яких на передову підштовхує нужда та злидні. "Ці люди готові у принципі померти, бо інакше іпотека. Що їм робити? Їм своє життя не дуже шкода", – охарактеризував російських солдатів Шейтельман.

Раніше Михайло Шейтельман озвучив максимум, на який здатна Росія у війні з Україною.

Також Михайло Шейтельман відповів на запитання, чи можлива повторна атака на Київ.

Ще трохи раніше Михайло Шейтельман пролив світло на зникнення Кадирова: "Почав розуміти".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини