18 липня 2022, 12:31

Планував захопити Київ за три дні, а тепер вимагає від Москви ППО: Кадиров виступив із заявою

Кадиров вимагає від Кремля розмістити у горах Шалинського району Чечні систему ППО.

Планував захопити Київ за три дні, а тепер вимагає від Москви ППО: Кадиров виступив із заявою

Днями у столиці РФ, а також низці інших міст тестуватимуть сирени, а головний тиктокер Чечні Рамзан Кадиров уже зажадав від Кремля розмістити у Шалінському районі систему ППО.

Журналісти Telegram-каналу "Україна 365" повідомляють, що вже у середу, 20 липня, у Москві в рамках "раніше запланованих" заходів планується тестування системи "Повітряна тривога".

На цьому ж фоні голова Чечні просить Кремль діяти на випередження та вимагає розмістити ППО у горах Шалинського району. За його словами, саме зараз необхідно сильно зміцнити південні рубежі РФ. Для цього необхідно терміново розмістити на території Чечні базу ППО. Найцікавіше, що місце для бази він пропонує у районі села Ахмат-Юрт, де народився Рамзан Кадиров.

Сам же тиктокер із Чечні на своїй сторінці у Telegram-каналі анонсував створення нових підрозділів "Ахмат" у кількості чотирьох одиниць. За його словами, до його складу увійшли виключно ті бійці, які були у Сирії та Україні.

Кадиров все ще запевняє, що російській армії під силу взяти не лише сам Київ, а й усі країни НАТО. Він заявив, що РФ є єдиною країною у світі, яка бореться поодинці проти "сатанізму", що розповсюджується Заходом.

Раніше ми повідомляли, що Іслам Бєлокієв анонсував підривну роботу у самій Чечні проти Кадирова. Він заявив, що у регіоні вже сформовано три фронти та 16 секторів.

Нагадаємо, права рука Кадирова заявив про готовність дійти до Берліна, якщо такий наказ віддасть Путін.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини