29 червня 2022, 20:18

"Він живим звідси не поїде", – Путін у сказі накинувся на Лукашенка

Політолог Андрій Піонтковський розповів про жорсткий "наїзд" Путіна на Лукашенка під час їхньої нещодавньої зустрічі.

"Він живим звідси не поїде", – Путін у сказі накинувся на Лукашенка

Нещодавні переговори глави Кремля Володимира Путіна та самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка у Санкт-Петербурзі завершилися гучним конфліктом між двома диктаторами через небажання лідера білоруського режиму безпосередньо вступати у війну проти України.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" повідомив політолог Андрій Піонтковський із посиланням на власні джерела.

За словами співрозмовника, Путін, вкрай розгніваний, перервав переговори та допустив жорсткі висловлювання на адресу білоруського колеги.

"У них були дуже складні переговори. З кількох джерел я знаю про це. Путін у сказі перервав переговори і, виходячи із зали, дуже голосно сказав так, щоб було чути Лукашенку: хтось пояснить йому, що він живим звідси не поїде", - заявив політолог.

Через годину переговори було відновлено, але Лукашенку у чергове вдалося "відпетлювати" від вимог Путіна ввести білоруську армію на територію України, додав аналітик.

Раніше Піонтковський заявив, що останні російські ракетні удари по Україні свідчать про істерику й агонію Путіна. За словами політолога, російський президент нервує через те, що Захід виробив спільну стратегію дій щодо Москви.

Нагадаємо, Піонтковський висловив упевненість, що Путін втратив останній шанс у війні в Україні. Це стало зрозуміло після візиту до Києва лідерів Німеччини, Франції та Італії.

ВАЖЛИВО ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ! Автор: Артем Малиновский

Останні новини