21 травня 2022, 16:31

Гудков відверто розповів, заради чого російські "найманці" йдуть воювати в Україну: "Готові жертвувати собою..."

Російський опозиційний політик Геннадій Гудков в ефірі "Популярної політики" відповів на питання щодо можливої мобілізації у РФ.

Гудков відверто розповів, заради чого російські "найманці" йдуть воювати в Україну: "Готові жертвувати собою..."

Полковник ФСБ у відставці Геннадій Гудков прямо відповів на запитання команди Навального у програмі "Популярна політика". Перше, про що хотіли дізнатися думку відомого російського опозиціонера, це, чи буде найм добровольців за гроші альтернативою загальній мобілізації у Росії.

Свою точку зору щодо важливих на сьогодні тем у гостях у ведучих "Популярної політики" озвучив Геннадій Гудков. Інтерв'ю можна побачити на каналі YouTube.

На цікавість телеведучого була чітка та ясна відповідь від гостя: "Справді, це так. Це прихована форма мобілізації. Мобілізація на добровільній основі, але, за великим рахунком, це все створюються банди найманців за хороші гроші".

Після цієї відкритої заяви прозвучала правда про мотиви росіян, які свідомо їдуть на війну з українцями: "Миші плакали, кололися, але продовжували їсти кактус. Ось люди розуміють, що йдуть на війну, люди розуміють, що вони вчинятимуть злочин, люди розуміють, що їх, швидше за все або дуже ймовірно, уб'ють, але вони готові жертвувати собою для того, щоб отримати ці гроші за 2-3 місяці, віддати борги, нагодувати сім'ю, відремонтувати дах будинку та купити цю горезвісну пральну машину або мікрохвильову піч".

Підсумувати вищесказане Геннадій Гудков вирішив фразою: "От такий абсолютно безпринципний, аморальний підхід, він, на жаль, властивий досить великій кількості людей, особливо у цих депресивних районах, для яких 12 тисяч - це місячна пенсія чи місячна зарплата".


Раніше Геннадій Гудков прокоментував те, про що не сказав Путін на 9 травня.

Також Геннадій Гудков пояснив "феномен сміливості" без'ядерної Туреччини в особі Ердогана.

Нагадаємо, Гудков розповів, коли настане "кінець путінізму".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Алина Романенко

Останні новини