4 травня 2022, 17:23

У Кремлі прокоментували інформацію ЗМІ про намір Путіна оголосити мобілізацію 9 травня

Прес-секретар президента країни-агресора РФ Дмитро Пєсков відреагував на новини про готовність Росії завершити "спецоперацію" та оголосити Україні війну.

У Кремлі прокоментували інформацію ЗМІ про намір Путіна оголосити мобілізацію 9 травня

У Кремлі витримали паузу у добу перед тим, як давати будь-які коментарі на матеріал CNN, у якому йдеться про те, що Путін готовий під час військового параду у Москві 9 травня зробити нову заяву щодо України. Він зможе юридично розпочати призовну кампанію, щоб відновити втрати у 60-денній війні в Україні, які, за офіційними даними Генштабу ЗСУ, стрімко наближаються до 25 тисяч солдатів.

У середу, 4 травня, Пєсков категорично відкинув такий план Москви.

"Ні, не варто прислухатися до цих чуток. Це неправда, нісенітниця", - сказав спікер Кремля. Він також назвав "вкиданням" інформацію про можливе оголошення війни 9 травня.

До речі, на початку лютого у Кремлі теж говорили, що "Росія не збирається нападати на Україну", а у березні - нібито армія РФ "втрат немає".

Раніше полковник запасу ЗСУ Олег Жданов розповів, що буде із війною після 9 травня.

Нагадаємо, політичний оглядач Юлія Латиніна повідомила, що насправді Путін у День Перемоги оголосить не війну та мобілізацію, а черговий великий наступ на Донбасі.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини