21 лютого 2022, 19:11

Зляканий Наришкін бовкнув зайвого на Радбезі РФ щодо Донбасу – Путін такого не очікував

Засідання Радбезу РФ пішло не за сценарієм Кремля: директор СЗР так рознервувався, що довго не міг сформулювати думку, а потім запропонував "приєднати" ОРДЛО.

Зляканий Наришкін бовкнув зайвого на Радбезі РФ щодо Донбасу – Путін такого не очікував

На засіданні Ради безпеки РФ, де ухвалювалося рішення про визнання так званих "Л/ДНР", директор Служби зовнішньої розвідки Сергій Наришкін настільки рознервувався, що переплутав промову та не зміг сформулювати свої думки.

Незапланована затримка та явний стрес Наришкіна змусили Путіна відволіктися від розгляду паперів на столі та вимагати чіткої заяви. Проте чиновник знову все переплутав і одразу підтримав входження "ЛДНР" до складу Росії. Путін зупинив його, нагадавши, що "про це не говорять, не обговорюють".

"Так, я підтримую пропозицію про визнання незалежності", – насилу зміг видавити із себе Наришкін.

Російський ТГ-канал "Таємниці депутата" впевнений, що Наришкін отримає догану через те, що зіпсував сценарій Кремля та не вивчив промову.

А журналіст Ігор Соловей спіймав Путіна на черговій хитрості: він не хоче приймати одноосібного рішення щодо ОРДЛО, як із Кримом, і вирішив зробити співучасниками своїх міністрів.

"До речі, Наришкін зрозумів це та так трясся, що здуру взагалі бовкнув "підтримую приєднання до РФ". Путін аж оф*гів і сказав, що "питання поки що таке на порядку денному не стоїть"", – зазначив Соловей.

До речі, одним із найвойовничіших чиновників на засіданні Радбезу РФ був міністр оборони РФ Сергій Шойгу. Він закликав "розібратися" з Україною, яка може відновити ядерний потенціал і стати загрозою для Росії.

Крім цього, Путіну запропонували визнати маріонеткові "республіки" у межах Донецької та Луганської областей.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини