21 лютого 2022, 17:39

Шойгу на Раді безпеки РФ назвав головний страх Кремля, пов'язаний з Україною

21 лютого Володимир Путін зібрав позачергове засідання Ради безпеки РФ для обговорення ситуації на Донбасі.

Шойгу на Раді безпеки РФ назвав головний страх Кремля, пов'язаний з Україною

Сьогодні Кремль вирішує питання про визнання так званих "ЛДНР", для чого у Москві організували позачергове засідання Ради безпеки РФ.

Перед президентом Росії Володимиром Путіним виступають міністри та депутати. Всі одностайно повторюють слова свого глави про те, що нібито Київ не збирається виконувати "Мінськ" і провокує ескалацію.

Проте найдалі пішов міністр оборони РФ Сергій Шойгу. Він "попередив" колег, що на території України може з'явитися тактична ядерна зброя, зокрема на комплексах "Точка-У".

"Вони хотіли б повернути собі статус ядерної країни. Це вкрай небезпечно з кількох причин. За довгі роки радянської влади там були створені можливості для створення такої зброї, не лише зброї, а і її носіїв. До речі, якщо згадати про те, що тактична ядерна зброя знаходиться на території Німеччини, то тут вона може з'явитися на тих носіях, які сьогодні вже є", – озвучив головний страх Кремля Шойгу.

За його оцінкою, українська влада може розраховувати на використання технологій, обладнання та спеціалістів, щоб перевершити за можливостями Іран і Північну Корею.

Нагадаємо, на тлі загострення ситуації біля українських кордонів три експрезиденти нашої країни звернулися до підписантів Будапештського меморандуму із закликом допомогти Києву та виконати умови домовленостей. Інакше світові може загрожувати небезпека більша, ніж Москва.

А російський політолог Андрій Піонтковський впевнений, що якщо Путін наважиться на вторгнення в Україну, щоб не визнавати своєї поразки, можна чекати якнайшвидшого "розпаду Росії".

Автор: Анастасия Югова

Останні новини