21 лютого 2022, 16:55

Путін обговорює визнання "ЛДНР" у прямому етері: росТВ включили трансляцію Радбезу РФ

Пушилін і Пасічник звернулися до президента Росії Володимира Путіна з проханням визнати незалежність "республік".

Путін обговорює визнання "ЛДНР" у прямому етері: росТВ включили трансляцію Радбезу РФ

Ватажки окупаційних адміністрацій ОРДЛО Денис Пушилін і Леонід Пасічник синхронно виступили зі зверненням на адресу глави Кремля Володимира Путіна з проханням визнати незалежність так званих "республік".

Про це повідомляють російські інформаційні агенції, публікуючи відеозвернення двох російських найманців. Кадри публікує Телеграм-канал "Український Діалог".

Тексти заяв обох ватажків окупаційних адміністрацій практично ідентичні та включають прохання розгляду можливості "укладання договору про дружбу та співпрацю між "ЛНР" і "ДНР" з одного боку та РФ – з іншого.

Окремо найманці просять включити до угоди "взаємодію у сфері оборони".

Інформаційні агенції зазначають, що звернення на ім'я глави Кремля було опубліковано за кілька хвилин до початку засідання Ради безпеки РФ. Пряму трансляцію засідання російські телеканали ведуть у прямому етері – Путін із російськими чиновниками обговорюють ситуацію на окупованій частині Донбасу.

Раніше держЗМІ РФ із посиланням на ФСБ заявили про обстріл з боку України російського "прикордонного пункту", який виглядає як занедбаний сарай.

У соціальних мережах продовжують активно викривати маніпуляції Росії на передовій та у прикордонних областях.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини