14 лютого 2022, 18:04

У Жириновського ускладнення: лікарі діагностували пухлину мозку

Стан здоров'я одіозного голови ЛДПР погіршується, він, як і раніше, підключений до апарату ШВЛ.

У Жириновського ускладнення: лікарі діагностували пухлину мозку

Відразу кілька російських ЗМІ повідомили про те, що у відомого політика з РФ, українофоба Володимира Жириновського діагностували запалення головного мозку.

Як відомо, голову так званої "Ліберально-демократичної партії Росії" поклали до лікарні ще 2 лютого. При цьому він старанно приховував своє зараження коронавірусом. Вже коли скандальний політик лежав у лікарні, про стан його здоров'я ширилося багато чуток. Виникли навіть повідомлення про те, що Жириновський помер, але у ЛДПР їх тут же спростували.

І ось сьогодні, 14 лютого, з'явилася інформація про те, що у Жириновського медики зафіксували дуже серйозні запальні процеси у головному мозку.

Мас-медіа та телеграм-канали РФ пишуть, що Володимир Вольфович зараз перебуває у стабільно тяжкому стані та під постійним наглядом лікарів.

Крім того, Жириновський, у якого ускладнилися симптоми коронавірусу (штам "Омікрон"), залишається на кисневій терапії. При цьому подача кисню відбувається за допомогою апарату високопотокової вентиляції легень.

Нагадаємо, на початку лютого ЗМІ повідомили про госпіталізацію Жириновського з коронавірусом.

При цьому стан лідера ЛДПР був визнаний "критичним", проте його однопартійці з ЛДПР всіляко пускали громадськості пил в очі, стверджуючи, що їх партійний бос "працює".

А до редакції Діалог.UA надійшов лист від мешканців Донбасу, які пояснили, чому їх не потішить смерть Жириновського.

Автор: Александр Свистоплясковс

Останні новини