26 січня 2022, 17:17

Заява російського депутата Вассермана у Думі про українську мову обурила Мережу

Висловлювання депутата Російської Думи Анатолія Вассермана про українську мову обурили аудиторію соціальних мереж.

Заява російського депутата Вассермана у Думі про українську мову обурила Мережу

У соціальних мережах спалахнув скандал у зв'язку із заявами депутата російської Думи Анатолія Вассермана, який назвав українську мову "діалектом російської" та порівняв його словник із блатною фенею. Взявши слово біля трибуни під час пленарного засідання російського Парламенту, Вассерман виступив з агресивною риторикою на адресу України.

Він заявив, що термін "український народ" створили.

Фрагмент відео виступу на своїй сторінці у соціальній мережі Twitter опублікував відомий російський блогер Рустем Адагамов.

"Депутат державної Думи РФ Анатолій Вассерман назвав українську мову діалектом російської та порівняв її словник із блатною фенею. Офігіти", – прокоментував він висловлювання російського депутата.

За словами Вассермана, словника українських слів нібито не розуміє більшість населення України, а у віддалених селах народ говорить діалектами, близькими до російської мови.

Висловлювання російського депутата викликали скандал у соціальних мережах, де навіть російські користувачі були обурені заявами, що пролунали.

???????? Депутат Государственной Думы РФ Анатолий Вассерман назвал украинский язык диалектом русского и сравнил его словарь с блатной феней: "Она тоже мало кому понятна, но это же не повод считать уголовников отдельным народом".

Офигеть. pic.twitter.com/vIcZ3JpXtY

— Рустем Адагамов (@adagamov) January 25, 2022

Крім того, вже ставши депутатом російського Парламенту, Вассерман підкреслив, що не варто визнавати "ЛНР" і "ДНР", а треба окупувати всю Україну. Колишній "знавець" вважає, що захоплених частин Донецької та Луганської областей "мало" та Росії потрібна решта України.

Також Вассерман "навангував" Третю світову війну, у якій, звісно ж, на його думку, переможе Російська Федерація.

Як ми писали раніше, Невзоров порівняв Лукашенка з джином із лампи Аладдіна, назвавши самопроголошеного президента Білорусі "рабом лампи, яку тре рука Кремля".

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини