24 січня 2022, 18:11

Кадиров приміряє роль президента РФ і погрожує Україні: "Давно б забрав, направив туди війська"

Глава Чечні Рамзан Кадиров заявив, що якби він був президентом РФ, то "давно забрав би Україну, ввів туди війська та навів би там порядок".

Кадиров приміряє роль президента РФ і погрожує Україні: "Давно б забрав, направив туди війська"

На тлі гучного скандалу з викраденням дружини колишнього федерального судді Сайді Янгулбаєва глава Чечні Рамзан Кадиров вирішив "відбілити" свій імідж і підтримати Кремль, що погрожує війною.

Спілкуючись в етері Instagram із головою парламенту Чечні Магомедом Даудовим, глава Чечні заявив, що США прагнуть захопити Україну, щоб збудувати свої бази по сусідству з Росією.

"Америка нічого хорошого для України не бажає... їм потрібна держава, щоб поставити там свою базу", – сказав Кадиров.

За його словами, якщо українці не хочуть протестувати проти такої тісної співпраці зі США, то замість них це має зробити Росія. При цьому думка мільйонів жителів нашої країни щодо внутрішньої та зовнішньої політики, судячи з усього, Кадирова не цікавить.

"Якби я був замість президента, я давно забрав би Україну, направив туди війська, навів би порядок. Якщо божевільні, продажні люди стоять на чолі держави та загрожують нашій безпеці, ми повинні мовчати чи що? Якби у Сирії не зупинили, це перейшло б усе до нас до Росії. Так само і з України все перейде до нас", – заявив чеченський лідер.

Довго розмірковуючи про прихильність до політики Путіна, Кадиров охрестив себе піхотинцем господаря Кремля, якому нібито тричі завдячує життям, і зажадав, щоб світ не жартував із Росією.

До слова, Сирія не має жодного спільного кордону з Росією. У зв'язку з цим важко пояснити, як саме терористична загроза Близького Сходу може бути актуальною для Росії, а не, наприклад, сусіднім мусульманським країнам.

Як повідомлялося раніше, 20 січня у Нижньому Новгороді чоловіки, які представилися чеченською поліцією, викрали дружину колишнього федерального судді Сайді Янгулбаєва.

Сам суддя з дочкою покинули Росію, оскільки він отримав пряму погрозу життю та здоров'ю з боку Кадирова.

Через кілька днів сім'я Сайді Янгулбаєва заявила про зникнення не менше ніж 15 родичів у Грозному. Всі ці люди раптово перестали виходити на зв'язок.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини