17 січня 2022, 11:52

Російські військові показали, як у поїздах їдуть на кордон: "Вже 3 дні у дорозі, ще близько 8"

Російські військові публікують свідоцтва про перекидання особового складу та техніки на поїздах.

Російські військові показали, як у поїздах їдуть на кордон: "Вже 3 дні у дорозі, ще близько 8"

Разом із важкою бронетехнікою Москва перекидає на кордон особовий склад російської армії. У соціальних мережах з'являються відео, на яких російські солдати у поїздах і плацкартних вагонах їдуть у бік західного кордону Росії.

Примітно, що відео знімають і публікують у соціальних мережах самі російські військові.

Кадри також оприлюднює Телеграм-канал "Український Діалог".

На одному з відео велика група російських солдатів їде у плацкартному вагоні із закритими вікнами.

"Вже 3 дні у дорозі, ще близько 8", - зазначено у коментарі до знятого відео, яке було опубліковано у соціальній мережі TikТok.

Крім того, з'явилися кадри російських військових, які вже прибули до місця дислокації та розміщені у польовому таборі. У польових наметах можна побачити дерев'яні ліжка та буржуйки.

Нагадаємо, у соціальних мережах фіксують перекидання великої кількості військової техніки Східного військового округу РФ на Захід у бік кордону України. Журналісти проекту Conflict Intelligence Team опублікували великий матеріал із фотографіями, на яких можна помітити ешелони з важкою бронетехнікою, ударними артилерійськими системами та танками на залізничних платформах.

У питанні перекидання російських військ до кордону з Україною відомий український військовий експерт і блогер Олександр Коваленко (пише під ніком Злий Одесіт) звернув увагу на чудовий момент.

Раніше у Росії обвалилися рубль і ринок акцій після заяв заступника глави МЗС РФ Сергія Рябкова щодо можливості воєнного вирішення конфлікту навколо України. Інформаційні агентства зазначають, що під час інтерв'ю телеканалу RTVI російський дипломат підтвердив, що Захід повністю відкинув вимоги Росії про невступ України до НАТО та надання письмових гарантій нерозширення Альянсу.

А республіканець Марко Рубіо вніс законопроект про персональні санкції проти вищого керівництва РФ, включаючи президента Володимира Путіна, та економічні заходи проти секторів російської економіки.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини