10 грудня 2021, 08:24

Путін звинуватив НАТО у бажанні перетворити Росію на Московію

Володимир Путін звинуватив НАТО у намірі розвалити Росію.

Путін звинуватив НАТО у бажанні перетворити Росію на Московію

Президент РФ Володимир Путін висунув нові звинувачення на адресу НАТО. Він заявив, що Альянс нібито прагне розпаду Росії.

Гучну заяву він зробив 9 грудня на зустрічі з Радою з розвитку громадянського суспільства та прав людини, передає Діалог.UA.

“Хіба російський народ... зацікавлений у розпаді Російської Федерації? Хіба це буде Росія, яка створювалася як багатонаціональна та багатоконфесійна країна? Ви хочете нас перетворити на Московію? Ну, НАТО хотів зробити”, - сказав Путін.

Варто зазначити, що цю тему на зустрічі ініціював кінорежисер Олександр Сокуров. Він звернув увагу на те, що Росія веде агресивну та ворожу зовнішню політику, а також закликав Путіна не ігнорувати внутрішні проблеми.

Зокрема Сокуров згадав конфлікт Чечні й Інгушетії за території. Він також назвав неприпустимим існування у Росії так званого "чеченського халіфату", де за фактом не діють російські закони.

Присутня на зустрічі російська правозахисниця Наталія Євдокимова пізніше заявила ресурсу "Север.Реалии", що Путін дуже розлютився через слова Сокурова.

"Прямо жовна ходили", - заявила вона.

Президент РФ навіть порадив режисеру "думати, перш ніж щось говорити".

Варто зазначити, що Путін неодноразово заявляв про невдоволення політикою НАТО, запевняючи, що Альянс нібито загрожує Росії. На останніх переговорах із президентом США Джозефом Байденом він навіть вимагав письмових запевнень, що Україна не стане членом НАТО, проте отримав категоричну відмову.

Раніше у США озвучили терміни входження України до НАТО.

Ми також писали, що Кулеба висловився з приводу пропозиції Путіна щодо блокування вступу України до НАТО.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини