7 грудня 2021, 18:09

Путін виказав свою нервозність на початку онлайн-зустрічі з Байденом – відео потрапило до Мережі

Президент РФ Володимир Путін, ймовірно, дуже нервував на зустрічі з американським колегою Джозефом Байденом.

Путін виказав свою нервозність на початку онлайн-зустрічі з Байденом – відео потрапило до Мережі

Стартували переговори президентів США та Росії Джозефа Байдена та Володимира Путіна. Для лідера РФ вони, мабуть, були хвилюючими.

Кадри перших секунд переговорів транслював федеральний телеканал "Россия 24", повідомляє Діалог.UA.

"Вітаю вас, пане президенте", – говорить у ролику Путін.

При цьому він нерівномірно видихає, чим виказує свою нервозність. У лідера РФ чітко видно так званий "синдром неспокійних ніг" під столом.

Варто зазначити, що головною темою переговорів стане Україна. Байден погодився на бесіду у зв'язку із масштабною концентрацією військ РФ на українському кордоні. Західні розвідки побоюються великого вторгнення.

Байден вже неодноразово чітко озвучував позицію, що для Росії дуже дорого коштуватиме нова ескалація на українському напрямку. Кремлю обіцяють "пекельні" санкції, які обвалять економіку РФ, а також посилення військової підтримки України.

Важливо, що Путін уже не вперше прокручує подібну історію. Навесні цього року РФ також перекидала війська до кордонів України, погрожуючи вторгненням. Усе це закінчилося, як тільки Байден погодився на переговори. Російська журналістка Юлія Латиніна вважає, що військові маневри біля кордонів України для Путіна є своєрідною "формою дзвінка до Байдена".

Відомо, що, окрім України, президенти обговорять, зокрема, тему кібербезпеки. У цьому питанні Вашингтон і Москва також мають серйозні розбіжності.

Раніше Пєсков поділився деталями зустрічі Байдена та Путіна, нагадавши про двосторонні гарантії.

Ми також писали, що Зеленський поспілкувався телефоном із головою Держдепу перед самітом Байден – Путін.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини