2 грудня 2021, 15:29

Жителі Москви відповіли, чи має Путін ввести російську армію в Україну, – опитування

Російські журналісти провели опитування на вулицях Москви щодо можливості введення російської армії в Україну.

Жителі Москви відповіли, чи має Путін ввести російську армію в Україну, – опитування

З середини листопада Росія концентрує велике скупчення армійських підрозділів біля кордонів України. Опубліковані знімки свідчать, що бронетехніка та самохідна артилерія впритул наблизилися до кордону. Відомо, що танкові та піхотні частини із Сибіру та Московської області, які брали участь у навчаннях, не повернулися додому та залишаються поблизу.

Журналісти російського YouTube-каналу "Что делать?" провели опитування на вулицях Москви та поставили жителям російської столиці питання про те, чи є дії Кремля акцією залякування, чи підготовкою до справжньої війни. Журналісти також з'ясували у жителів Москви їх думку про те, чи введе Путін війська в Україну.

Думки росіян при відповідях на питання розділилися, проте значна частина вважає, що глава Кремля Володимир Путін може віддати наказ про початок бойових дій.

"Я думаю, Україна не наважиться нападати. Якщо буде потрібно, то Путін може ввести війська в Україну. Я схвалюю введення російських військ. Дуже агресивно Україна з боку поводиться. А Крим споконвіку російський і буде російським! Україна веде агресію, а ми захищаємося, це природно. Хотіли відокремитися? Відокремилися", – заявила москвичка.

"Думаю, українці не наважаться воювати з нами", – зазначив літній чоловік.

"Воювати сенсу немає. На раз їх задавимо", – зауважив юнак.

Проте частина опитаних вважає, що відкрита війна між державами навряд чи можлива та виступили проти такого розвитку подій.

При цьому журналісти, які проводили опитування, звинуватили органи державної пропаганди Кремля у нагнітанні обстановки навколо України.

У Кремлі оцінюють ситуацію на окупованій частині Донбасу як "дуже та дуже тривожну". Заяву про це на тлі концентрації підрозділів армії Росії на кордонах з Україною зробив речник російського президента Дмитро Пєсков. Коментуючи заяву секретаря Радбезу РФ Миколи Патрушева російським інформагентствам про можливість виникнення в Україні будь-якої миті "кризи з мільйонами біженців", спікер Кремля зазначив, що вона "має під собою підставу".

Раніше Діалог.UA повідомляв, що у США запропонували нові заходи на тлі агресії РФ щодо України.

Нагадаємо, США закликали Кремль до "відкритості" намірів: війська РФ біля України.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини