29 листопада 2021, 12:48

У Санкт-Петербурзі урочисто відкрили графіті з Олександром Захарченком – росіяни несуть квіти

Ліквідованого ватажка так званої "ДНР" Олександра Захарченка увічнили у Санкт-Петербурзі.

У Санкт-Петербурзі урочисто відкрили графіті з Олександром Захарченком – росіяни несуть квіти

У російському Санкт-Петербурзі напередодні у неділю урочисто відкрили графіті із зображенням ліквідованого ватажка так званої "ДНР" Олександра Захарченка.

Про це повідомляють користувачі соціальних мереж, публікуючи фотографії "урочистої" церемонії.

Ініціаторами створення графіті виступили російські громадські організації "Оплот" та "За правду", повідомляється на сайті останньої. У повідомленні вказано, що графіті присвячено героям Росії.

Графіті знаходиться на околиці селища Металобуд.

На опублікованих фотографіях можна побачити дітей, а також молодих чоловіків і жінок, що несли квіти, які покладали до графіті із Захарченком.

Захарченко – український колабораціоніст, який співпрацював із Росією, голова угрупування "ДНР" у 2014-2018 роках. В Україні його визнано терористом.

Загинув 31 серпня 2018 року внаслідок вибуху у ресторані "Сепар" на бульварі Пушкіна у Донецьку. Було також поранено "міністра" доходів і зборів "ДНР" Олександра Тимофеєва (Ташкент) та ще двох осіб.

Новообраний депутат Держдуми РФ від "Единой России" диверсант Олександр Бородай розповів, як так звані "чиновники" з команди першого ватажка формування "ДНР" Олександра Захарченка заробляли на війні на Донбасі, проте не став розкривати масштабів злочинів "перших осіб" так званої "республіки", обмежившись даними про їх заступників.

Жителі окупованої території Донбасу розповіли про амбітну ідею першого ватажка "ДНР" Олександра Захарченка, якого у 2018 році було ліквідовано у Донецьку після замаху. Користувач на своїй сторінці у соціальній мережі Twitter нагадав, що у серпні 2017 року Захарченко обіцяв масштабне виробництво у Донецьку автобусів марки "Донбас". Частина з них урочисто була передана у розпорядженні комунальних властей міста, проте через 4 роки ситуація змінилася.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини