26 жовтня 2021, 19:00

Стрєлков звинуватив владу Росії у прихованні реальної інформації про Донбас

Стрєлков звинуватив керівництво Росії у прихованні інформації про втрати російських військових на Донбасі.

Стрєлков звинуватив владу Росії у прихованні реальної інформації про Донбас

Один із перших ватажків "ДНР", офіцер російських спецслужб Ігор Стрєлков-Гіркін обурений ставленням влади Росії до втрат російських військових на території окупованої частини Донбасу. За його словами, органи російської держпропаганди та російська влада ігнорують і не поширюють інформацію про кількість загиблих і поранених у ході бойових дій на Сході України.

Про це він написав на своїй сторінці у соціальній мережі "Вконтакті".

Коментуючи втрати російських військових після невдалого наступу на позиції ЗСУ, Стрєлков порівняв реакцію російських органів влади та засобів держпропаганди на втрати російських військових у Сирії та на Донбасі, зазначивши разючий контраст.

За його словами, після появи інформації про загибель або поранення російських військових на Близькому Сході інформація негайно з'являється на стрічках новин російських ЗМІ й інформаційних агентств.

Проте загибель російських військових і найманців із російськими паспортами на окупованій частині Донбасу російську владу не цікавить, а інформація про це замовчується.

У коментарях користувачі припустили, що російська влада намагається всіляко виключити публічне обговорення участі російських військових у війні на Сході України, реалізуючи концепцію "їхтамнемає" протягом 7 років окупації регіону.

Раніше з'явилася інформація про те, що російські найманці зазнали тяжких втрат на передовій на окупованій частині Донбасу, за попередньою інформацією, потрапивши у засідку передових підрозділів української армії. Про втрати серед найманців на своїй сторінці у соціальній мережі Twitter повідомив волонтер Роман Донік. За його даними, під час бойового зіткнення на передовій загинули четверо російських найманців.

Раніше угодою Києва та Лондона були незадоволені у посольстві РФ. Російські дипломати відкрито звинуватили європейських політиків у підтримці війни на Сході України.

А на початку жовтня в ОБСЄ запевнили, що бойовики ОРДЛО розміщують у житлових районах Донбасу гаубиці та "Гради". Уся ця техніка була отримана від Росії.

Світова спільнота також відкрито називає Росію призвідником і учасником війни на Донбасі.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини