12 жовтня 2021, 13:40

Помер ексспікер СК РФ Маркін, який називав українських військових "бандерлогами"

Володимир Маркін неодноразово негативно висловлювався на адресу України, коли був офіційним представником Слідчого комітету РФ.

Помер ексспікер СК РФ Маркін, який називав українських військових "бандерлогами"

У вівторок, 12 жовтня, у віці 64 років помер перший керівник управління взаємодії із засобами масової інформації СК Володимир Маркін.

Відомство зазначає, що він тяжко хворів. Телеграм-канал "Український Діалог" опублікував запис з Маркіним у період його перебування на посаді спікера СК.

Маркін називав українських військових "бандерлогамии", а Україну - "країною, яка котиться у прірву".

Коментуючи затримання у Києві представника ЗМІ з РФ, спікер заявив:

"Я б назвав цей процес "бандерівською "стерилізацією журналістики".

За неправдиві заяви на адресу України Маркіна називали "головним казкарем Кремля".

Серед його висловлювань у бік Києва є таке: "Дірку вам від бублика!"

Реагуючи на інформацію про нібито безпідставні обстрілі російських громадян українськими прикордонниками, офіційний представник Слідчого комітету РФ образив українців.

"Ясно тепер, навіщо будували на кордоні огорожу, як у зоопарку ... але потрібна табличка: "Бандерлогів не лякати!"", - написав тоді Маркін на своїй сторінці у мікроблозі Twitter.

Нагадаємо, українці захистили Порошенка та відповіли представнику СК РФ: "Дивись, а то замість лезгинки у Москвабаді ти особисто заспіваєш Гімн України".

Як повідомляв Діалог.UA, головний казкар Кремля про "карателів", "фашистів" і снігурів Володимир Маркін так дістав СКР, що його звільняють з відомства.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини