Настали вирішальні дні: Путіна загнали у кут
У війні, яку РФ веде проти України, настали вирішальні дні, вважає Зубов

Таке почуття, що диктатора РФ Володимира Путіна справді загнали у куток. Уявлення щура, затиснутого у кутку (він бачив таке в юності), який переслідує його все життя, набуває реальності.
Про це у своєму блозі у Facebook написав відомий російський історик, опозиційний політик Андрій Зубов.
Безперечне припинення військових дій в Україні на тридцять днів. Як не хоче на нього йти російський диктатор, але йому не дають альтернативи. Нові санкції, руйнівні для бюджету та фінансової системи Росії, запроваджуються Європою з 20 травня, якщо Путін не накаже припинити військові дії сьогодні. Він відмовився давати такий наказ і запропонував 15 травня зустріч із Україною у Стамбулі, не уточнюючи, на якому рівні має відбутися зустріч.
Швидше за все, це мало бути черговим забалтуванням ситуації на низькому дипломатичному рівні. І тут президент Зеленський, який підбадьорюється Трампом, оголошує, що сам приїде до Стамбулу 15 травня та чекатиме там Путіна. А щойно про можливий приїзд до Стамбулу 15 травня оголосив і Трамп. Тепер обмежитися Ушаковим чи Лавровим не вдасться. Чи наважиться Путін на новий Стамбульський саміт?
Зеленського з Трампом заговорити йому навряд чи вдасться. Не приїхати — розірвати дружні стосунки зі США, на встановлення яких чекали у Росії як манни небесної. Упертість і незговірливість Путіна тепер, перед новими загальнозахідними санкціями та новим постачанням озброєння та фінансової допомоги Україні, можуть обернутися для Росії переломом не на її користь на полі бою та глибоким розчаруванням армії та громадян. А це вже революційна ситуація.
Примирення із Заходом чи внутрішня смута на тлі військових невдач та зубожіння народу — вибір залишається за Путіним і його друзями. Навряд чи цього разу Захід дасть йому щілину, щоб вислизнути. Усі налаштовані серйозно.
Раніше Dialog.UA повідомляв, що Доброхотов пояснив, чому Путін так боїться перемир'я.
Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятись від авторської.
Останні новини
СБУ запобігла спробі коригування атак РФ на важливі енергооб'єкти: агентка ФСБ затримана на гарячому
12:06У Києві затримали чоловіка, через якого вибухнула посилка на "Укрпошті": поліція розкрила деталі
11:01Костенко обурився питаннями про Покровськ і розставив усі крапки над "і": "І ГУР нам доповідало"
10:27"Є справи важливіші", – Financial Times розкриває справжні причини зриву зустрічі Трампа та Путіна
10:03РФ створила загрозу ядерній безпеці України: пошкоджено важливі підстанції – МАГАТЕ б'є на сполох
09:20Лідер КНР Сі планує зустрітися з главами трьох країн: експерти озвучили найважчу з них – Reuters
07:55Кремль поставить "під рушницю" всіх "білих хакерів" – непокірним загрожуватиме кримінальне покарання
07:42