29 липня 2022, 21:22

"У серпні кульмінаційний момент", – Фейгін розповів, чому Путіну не по зубах Херсон

У Росії не вистачить часу та сил на анексію українського Херсона, вважає Марк Фейгін.

"У серпні кульмінаційний момент", – Фейгін розповів, чому Путіну не по зубах Херсон

Кремлю завадить провести "референдум" в українському Херсоні контрнаступ ЗСУ.

Про це в ефірі "Популярної політики" розповів російський блогер, затятий критик Кремля Марк Фейгін.

Він упевнений, що влада РФ мала план з анексії Херсонщини, але все пішло не за планом. Сьогодні проведення "референдуму" неможливо.

"Він (план - ред.) виходив з кількох припущень, у тому числі, що контрнаступу ЗСУ та деокупації не буде, або воно не станеться раніше, ніж цей "референдум"... З того, що відбувається на фронті, (.. .) схоже, у серпні буде кульмінаційний момент. Путін може хоч президентом Місяця себе оголосити, але це не скасує факту початку активної фази деокупації Херсону та взагалі всього правого берега Дніпра саме у цей період. Насправді ця спроба схожа на гарячкову", - Розповів блогер.

Він уточнив, що зараз головне завдання Кремля – це загальмувати контрнаступ ЗСУ на Півдні. Для цього влада РФ вдається, зокрема, до дипломатії, намагаючись переконати Захід натиснути на Київ і встановити перемир'я на фронті.

"Москва усвідомлює, що за наявності тих озброєнь, постачання яких Україні не припиняються, їй буде дуже проблематично утримувати це все… Для них настають часи не найсприятливіші", - пояснив Фейгін.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що Арестович анонсував третій етап війни та "славну бійку", звільнення Херсона відкладається.

Ми також писали, що ботофермам РФ надійшла нова вказівка. Москва "зливає" Херсон.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятись від авторської.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марк Фейгин

Останні новини