10 травня 2022, 20:22

Путін, отримавши війну з НАТО на День Перемоги, здувся та здав назад – все пішло не так

Диктатор РФ Володимир Путін, починаючи спецоперацію, планував швидко захопити слабку Україну, а отримав війну з НАТО.

Путін, отримавши війну з НАТО на День Перемоги, здувся та здав назад – все пішло не так

Слабка мова російського диктатора Володимира Путіна на параді на День Перемоги – це визнання власної поразки. Він дограє вже програну партію.

Про це у своєму блозі у Facebook написав колишній заступник голови уряду РФ Альфред Кох, який переїхав до Німеччини.

Він наголосив, що головною подією 9 травня став не парад за участю Путіна у Москві, а підписання президентом США Джозефом Байденом закону про ленд-ліз для України. Диктатор РФ отримав удар, до якого був не готовий.

"Сенс цього американського жесту, мені здається, такий: ти хотів війни з НАТО - отримай її. На День Перемоги... Це не входило до твоїх планів. Ти хотів швиденько розправитися з беззахисною Україною... Але все пішло зовсім не так", - написав Кох.

Кох зазначив, що Путін різко звернув агресивну риторику, забувши про нещодавні загрози "нищівно" відповідати країнам Заходу на постачання зброї Україні. Більше того, на параді він навіть не наважився підняти у повітря свій так званий "літак судного дня", щоб за звичкою папугати світ ядерною війною. Навіть оголошення всеросійської мобілізації главою РФ не було.

"Ти, Володєчко, вже, схоже, дійшов до краю свого радикалізму та зрозумів, що твої лякалки більше ні на кого не діють і вся твоя мова на сьогоднішньому параді вже не була такою самовпевненою, як раніше... Ти дійшов до краю ескалації та заглянув у цю прірву... Постояв, глянув... І відійшов", - написав російський опозиціонер.

Він наголосив, що рішення США про ленд-ліз є вироком не лише для "спецоперації", а й, схоже, для самого Путіна.

Кох закликав диктатора зупинитись і не догравати вже програну партію, зберігши життя як українців, так і своїх громадян.

Раніше представник ОП пояснив, що означає слабкий виступ Путіна на параді у Москві.

Ми також писали, що Арестович переклав промову Путіна з кремлівської на людську мову.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятись від авторської.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Альфред Кох

Останні новини