21 липня 2022, 14:07

"У ЗСУ з'являються всі шанси взяти Херсон", – Бабченко про великий успіх ЗСУ на Півдні

Після того як Україна відріже постачання російського угруповання на правому березі Дніпра, окупанти можуть потрапити до оточення.

"У ЗСУ з'являються всі шанси взяти Херсон", – Бабченко про великий успіх ЗСУ на Півдні

Українська армія має дедалі більш реальні шанси провести успішну операцію зі звільнення Херсона. Виведення з ладу Антонівського мосту через Дніпро ракетним ударом ЗСУ наочно демонструє можливості української армії, яка дедалі ближче підбирається до угруповання окупаційних військ Росії.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі "Фейсбук" пише журналіст Аркадій Бабченко, коментуючи значну подію на південній ділянці фронту.

Міст поділяє правий та лівий боки Дніпра. На правому боці знаходиться Херсон і частина військових, які встигли перейти цей міст і закріпилися там.

За словами журналіста, Україна фактично показує Путіну, що є російська армія у сутичці зі зброєю НАТО.

Більше того, після того як Україна відріже постачання російського угруповання на правому березі Дніпра, окупанти можуть потрапити до оточення.

"Ну що, Вова, мріяв повоювати з НАТО? Ну, ок. На, тримай. Обидва руками. (...) Судячи з фотографій, ще кілька залпів, і Антонівському мосту кранти. Залишається ще один міст у Новій Каховці.

Думаю, з ним буде така сама історія. І тоді російське угруповання у Херсоні виявляється відрізаним від поставок", - зазначає Бабченко.

Журналіст наголошує, що після виведення з ладу мостів на південній ділянці фронту складеться ситуація сприятлива для звільнення Херсону від російських окупаційних військ, російське угруповання на лівому березі Дніпра "автоматично перейменовується на Сталінградське".

Раніше в окупованому Мелітополі пролунали вибухи.

Нагадаємо, після цілої серії прицільних ударів української артилерії по складах із боєприпасами на Херсонщині колаборатни вирішили змінити свої плани щодо майбутнього регіону.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Аркадий Бабченко

Останні новини