22 мая 2023, 19:38

Чи варто поєднувати засоби різних брендів у догляді за шкірою?

​Використання засобів для догляду за шкірою - це ефективний спосіб підтримувати її здоров'я.

Чи варто поєднувати засоби різних брендів у догляді за шкірою?

Базовий догляд за шкірою зазвичай містить засіб для вмивання, зволожуючий крем і сонцезахисний крем, а більш складні процедури передбачають використання есенцій, сироваток, кремів для повік, відлущувальних засобів, масок та інших засобів.

Складаючи програму догляду за шкірою, яка підійде саме вам, ви, швидше за все, врахуєте свій тип шкіри, а також будь-які шкірні проблеми чи стани. Ви також можете врахувати активні інгредієнти, які переносить ваша шкіра, і будь-які алергії, які у вас є. Але наскільки важливо підібрати весь свій догляд від одного бренду?

Плюси та мінуси використання засобів одного бренду для догляду за шкірою

Аргументом на користь використання однієї лінії догляду за шкірою зазвичай є підвищення ефективності продуктів. Бренди, як правило, розробляють продукти, які найкраще працюють, якщо їх використовувати разом. За створенням косметичних засобів стоїть ціла наука, і розробники формул одного бренду знають, як два або більше їхніх продуктів діятимуть, якщо їх використовувати разом у щоденній рутині. Наприклад, канадський бренд The Ordinary у своєму асортименті має всі типи продуктів, які можуть знадобитися вам у щоденному використанні: від гелю для вмивання до кислотних пілінгів та олії для масажу обличчя. Це дозволяє максимально ефективно комбінувати їх між собою і створювати схеми догляду для будь-якої шкіри і проблем.

Бренди зазвичай тестують свої продукти разом. Тому ймовірність того, що продукти, вироблені одним брендом, доповнять один одного, вища, ніж при використанні продуктів різних брендів.

Використання продуктів, які доповнюють один одного та мінімізують ризик подразнення, звучить чудово, але є певні недоліки у використанні одного бренду для догляду за шкірою на кожному етапі вашої рутини, оскільки в цьому випадку ви певною мірою обмежені інгредієнтами та філософією бренду.

Якщо ви новачок у створенні процедури догляду за шкірою, це хороший спосіб безпечно познайомитися з новими продуктами для вашої шкіри. Це також безпечний шлях для людей з чутливою шкірою. Але він обмежує вас лише кількома продуктами, коли є інші, які можуть працювати так само добре або навіть краще.

Плюси та мінуси змішування та поєднання брендів по догляду за шкірою

Різноманітність додає смаку життю, і це стосується і ваших засобів по догляду за шкірою. Щоб підібрати догляд різних брендів, потрібно більше спроб і помилок, але вони можуть бути дуже плідними.

Вихід за межі однієї лінійки догляду за шкірою дає вам значно більше можливостей для вибору. Хоча це може здатися занадто складним, але це також і цікавіше для просунутих користувачів засобів по догляду за шкірою.

Більшість брендів пропонують основні продукти — засоби для вмивання та зволожуючі засоби — але цей перелік може бути не повним. Якщо вийти за межі вашого улюбленого бренду, ви отримаєте доступ до продуктів, яких він може не пропонувати, наприклад, тоніків, сироваток та олій для обличчя.

Але якщо ви вирішили змішувати і поєднувати, вам також доведеться бути обережнішими щодо потенційного подразнення. Деякі інгредієнти конфліктують один з одним і можуть викликати подразнення при змішуванні, наприклад, перекис бензоїлу і ретинол або гліколева кислота і вітамін С.

Вам також потрібно бути уважнішими до того, як часто ви використовуєте певні інгредієнти, які можуть міститися в різних продуктах, наприклад, кислотні пілінги, використання яких слід обмежити до 2-3 разів на тиждень.

Правила поєднання брендів по догляду за шкірою

Якщо один бренд не може запропонувати все, що вам потрібно, експерти дають кілька порад, як створити рутину, яка мінімізує подразнення:

  • -Уникайте змішування продуктів з конфліктними інгредієнтами (наприклад, гліколевої кислоти та ретинолу).
  • -Слідкуйте за інгредієнтами, які викликають подразнення при частому використанні, наприклад, гліколева кислота, що з'являється в декількох продуктах.
  • -Вивчайте склад продукту та його активні інгредієнти. Використовуйте сайти, на яких можна перевірити склад, щоб дізнатися більше інформації про активні інгредієнти, що входять до складу засобу для догляду за шкірою.
  • -При впровадженні нових продуктів і брендів використовуйте їх щонайменше 3 місяці, щоб побачити, чи вони змінюють ситуацію на краще.
  • -Відвідайте дерматолога, щоб з'ясувати ваші конкретні потреби шкіри.

Шкіра у всіх людей різна, тому те, що працює для когось, може не працювати для вас.

Якщо ви новачок або маєте чутливу шкіру, найбезпечнішим вибором може бути використання продуктів одного бренду. Це найпростіший та найменш ризикований шлях.

Змішування та поєднання продуктів різних брендів вимагає трохи більше досліджень, спроб і помилок, але це може дозволити вам знайти свої улюблені продукти шляхом експериментів. Тільки памʼятайте, що вам потрібно бути обережними при поєднанні активних інгредієнтів.

Ви можете обрати будь-який з цих шляхів, головне, щоб ваша шкіра була задоволена.

Последние новости